Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się śniło, że szłam z sąsiadem jakąś ponurą uliczką i czesałam włosy.Sąsiad chciał pożyczyć szczotkę, a ja dałam mu ją mówiąc, że wypadają mi włosy.Gdy oddał i znów się przeczesałam włosy rzeczywiście zaczęły mi wypadać cienkimi kosmykami.

Co może oznaczać taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

rzadko zdarzają mi się tak przerażające mnie sny. W skrócie, paliły mi się włosy na głowie, nic nie bolało, ale kiedy spojrzałam w lustro, zostały mi jedynie gdzie nie gdzie kępki moich długich, naturalnych włosów. Zawiązałam sobie chustkę wokół głowy, a rodzina szukała dla mnie peruki ... czułam ogromny dyskomfort, a po przebudzeniu wprost nie mogłam uwierzyć, że mam własne, gęste i nienaruszone włosy :) Wczoraj śniło mi się, że wypadły mi wszystkie zęby (nawiedzający mnie często koszmar o których już wcześniej pisałam)

Czy to jest jakaś kontynuacja? Dwa straszne sny z rzędu. Taki sen zwiastuje coś niedobrego prawda? Dziękuję wszystkim, którzy pomogą w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałam bardzo dziwny sen. jak wstałam to śmiałam się z niego tak, jak zapewne Wy będziecie się za chwilę śmiać.

Otóż nie pamiętam całości snu, wiem tylko, że śniła mi się m.in. była narzeczona mojego brata, która podeszła do mojej mamy w autobusie. Moja mama nie chciała z nią rozmawiać więc ona chyba wyszła (ja również w tym autobusie byłam). Później przyszedł jej ojciec lub wujek-nie wiem- i był natrętny, chciał się chyba przysiąść do mamy i z nią pogadać. Nie mam pojęcia co to może oznaczać, ale następne co pamiętam to jak depilowałam sobie nogi w domu i po wszystkim spojrzałam w lustro....a tam zobaczyłam, że na pupie mam kępy czarnych włosów. W śnie pomyślałam sobie, że to przez to, że depilowałam kiedyś pupę i teraz mi wyrosły jeszcze gorsze, jak u małpy...

Nie wiem czy coś to znaczy, ale serdecznie prosiłabym o interpretację...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Sniło mi się że prostowałam swoje włosy prostownicą. Mam krótkie włosy, taka chłopczyca. I jak juz je prostowałam, to potem gładziłam ręką i byłam zaskoczona efektem, włosy były gładkie, czułam się w nich dobrze, modnie. Proszę o pomoc i interpretację. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W pokoju leżał jakiś nie znany mi chłopak był chory, obok siedziała moja mama, gdy weszłam do pokoju przeczesałam sobie ręką włosy, gdy wyciągałam rękę z włosów, oberwałam kawałek naskórka z włosami długimi, gdy to oglądałam naskórek miał jakieś plamki pomarańczowo-rdzawe.

 

Nie wiem czy to ważne, ale potem rozmawiałam z tym chłopakiem. Powiedział mi że niedługo umrze ale przed tym chce spełnić swoje marzenia, poprosił mnie bym spełniła je razem z nim. Potem znalazłam się przed lustrem i miałam włosy obcięte na jeża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam serdecznie, dzisiejszej nocy śniło mi się,że leżałam na stole i wyciągałam z buzi ogromną ilość włosów które wychodziły z mojego wnętrza,wyciągałam je dwoma rękoma jedna za drugą. później śniło mi się że szłam na pociąg i nagle poczułam że mam coś w buzi były to tym razem jakieś moje wnętrzności takie gumowe, biegłam i wyciągałam to z buzi,były bardzo długie. co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...