Jump to content

Ogniści ludzie


kidziaa
 Share

Recommended Posts

A więc tak śniło mi się , że byłam w jakimś pomieszczeniu (nie wiem co to było , możliwe że namiot) wszędzie było ciemno i zbliżał się wieczór . Siedzieliśmy(czyli ja , Arek-chłopak który mi się podoba , Piotrek, Gabrysia-przyjaciółka i wychowawca z którym się wczoraj pożegnałam) i oglądaliśmy telewizje , nagle ktoś przełączył na jaką brazylijską telenowelę , która w cale nie był a ni śmieszna , ani wzruszająca raczej straszna .

Wszędzie było jakoś dziwnie ciemno i dominowały kolory : czerń, granat , pomarańcz , i czerwień .

Był dzień , w którym otwierali kapliczkę (miały tam być jakieś błogosławieństwa itp.) ale tak się nie działo. Zamiast księży , były jakieś postacie (jak bogowie ze starożytnego Egiptu) wszyscy ubrani na czarno w maskach czarnych . Nie wiem jak , ale jakoś zawładnęli nami wszystkimi , każdy robił to co nam kazali . W pewnym momencie musiałam położyć się wraz z koleżanką i rodzicami na wystawionym przed kapliczkę stół . Gdy to zrobiliśmy , podeszły do nas kolejne czarne postacie , trzymających na poduszce , kogoś od nich (również był cały czarny i zamaskowany) Powiedzieli , że muszę się wyjść za mąż za niego , żeby wszystko poszło po ich myśli . Symbolem zawarcia małżeństwa , była czarna wstążka , którą zawiązali mi na kostce . Później każdego z nas podpalili , zaczynając ode mnie. Było to dziwne , bo nawet nie bolało (a był to sen w którym czułam każdy dotyk) , było to raczej przyjemne doznanie , ale i tak przerażające . Potem czarne postacie powiedziały mniej więcej coś takiego : "Możecie iść do góry" - wcale to nie oznaczało że idziemy do nieba . Wszystko stało się ciemniejsze i zaczęto palić więcej ludzi. Wstałam , czułam się lekka jak chmurka , ale niestety nikt mnie nie widział , oprócz ludzi , których też spalono . Znalazłam swoją kochaną babcię . O dziwo z nią rozmawiałam , ale też mnie nie widziała . Czuła tylko mój dotyk .

 

 

Bardzo proszę o szybką interpretację , strasznie nurtuje mnie to co oznaczał ten sen .

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Boje się o ciebie, powinnaś przeanalizować swoje postępowanie, czy nie zrobiłaś ostatnio czegoś złego czego się wstydzisz? Twoje wewnętrzne JA chce Cię ostrzec że być może szatan zaczaił się na twoją duszę, zauważ że kiedy płonęłaś nie czułaś bólu, martwi mnie także to uczucie lekkości. Zastanów się głęboko nad sobą.

Link to comment
Share on other sites

Twój sen wygląda mi właśnie na wielką potrzebę miłości. Pocieszający jest ten ogień który Cię spala , jest zwiastunem oczyszczającej siły która Cię uleczy i da nowe możliwości. Po spaleniu (symboliczne oczyszczenie się z tego co było i otwarcie na nowe) czujesz się lekka i spotykasz kochającą babcię, sądzę więc, że i w świecie otaczającym już niedługo miłość do Ciebie zawita, czego serdecznie Ci życzę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...