Skocz do zawartości

vanessa89

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego że strasznie się ich boję i brzydzę.

Tak mi się dziś sniły:

Leżałam na łóżku i po poduszce chodził robak jakis długi dziwny, od razu zerwałam się na równe nogi gdy go zobaczyłam.Później spod łóżka wyśliznął się wąż. Wiedziałam podświadomie że to małe długie "coś" to jego potomek (nie wiem jak inaczej to nazwać).

Miałam w ręku nóż, próbowałam mimo paraliżującego mnie strachu zabić węża a był cąłkiem pokaźnych rozmiarów.

Nie wiem jak skończył się ten sen, zazwyczaj mam wiele snów jednej nocy, drugi był o tym że z byłym chłopakiem leżałam na łóżku i przytulaliśmy się. Odczuwałam silne a zarazem pozytywne emocje w stosunku do niego. Później byłam sama, i czytałam smsa od niego, były to jakieś miłe słowa.

Edytowane przez vanessa89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w związku powinnaś się zastanowić czy jesteś w nim szczęśliwa, przeanalizuj swoje podejście do płci przeciwnej, może czas się spotkać z byłym chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzeczywiście nie jestem szcześliwa w związku. Z byłym utrzymuję kontakt jednak nasze spotkanie nie może dojść do skutku bo ma dziewczynę. Czy sen o robakach ma coś wspólnego z moim życiem uczuciowym czy kierowałeś się drugim snem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja bym odwrócił kolejność snów zacząłbym od wiadomości - coż może oznaczać oczywiście wiadomość i tu nastruj jest dobry tak jak podczas przytulania ale połaczyłbym to wszystko razem i wychodzi mniej wiecej tak:

otrzymasz wiadomść która pozornie nic złego nie wnosi a wręcz wydaje sie błacha i miła ale jest jedna rzecz które te sny spina a mianowicie łóżko coś miłego z ukrytym podtekstem (mały robak) niosący za sobą jakieś większe nieprzyjemności ( jego mama) i tu pojawia sie rozwiązanie walka a realu gdy zorjentujesz się że któś rozpowszechnia o tobie jakieś plotki zacznij od zabicia małego węża a duży sie nie pojawi. Czego mogą dotyczyć te pomówienia odpowiedź jest jedna prawdopodobnie- łóżka.

Sądząc po tym że większemu wężowi nadałaś w podświadomości moc rodzenia pomówienia może rozpowszechniać kobieta.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...