Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj szukałam informacji o magii żywiołów (głównie chodziło mi żywioł ognia) i trafiłam tutaj :)

a teraz widzę, że jest więcej informacji niż mogłabym oczekiwać.

jak na razie szukam inspiracji, choć interesuje mnie wiele rzeczy: numerologia, chińska astrologia i wiele innych

jestem raczkująca w tych dziedzinach, ale chcę się z tym zagłębić

czuję, że mnie to ciągnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,mam na imię Adam i wróżę od ok.10 lat,sluze Kartami klasycznymi,Anielska Wyrocznia,Astrologiczna Wyrocznia i talia Magiczne Syreny i Delfiny.

Ciesze się ze udało mi się tu wrócić po bardzo długiej przerwie.

Pozdrawiam wszystkich gorąco :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponownie witam wszystkich. Zycze wam tylko jednego..Abyście wytrzymali tutaj jak najdłużej i milo spędzili czas:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

Polubiłam to forum :)

Postanawiłam się wkońcu przywitać gdyż dobre maniery nakazują, aby witać się tak więc piszę DZIEŃ DOBRY :)

Magda jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

ależ jestem źle wychowany;))....tak długo nie witałem nowych członków naszej ezo-rodziny....a więc witam wszystkich przeze mnie nieprzywitanych...;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imie Ewelina, ostatnio zaczelam interesowac sie ezoteryka, chociaz wciaz patrze na to wszystko troche z dystansem. Jestem tutaj, zeby poobserwowac wasze doswiadczenia a takze byc moze nauczyc sie czegos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie!

Mam na imię Magdalena, czytam Was już od jakiegoś czasu, więc i na zabranie głosu przyszła w końcu pora. Gratuluję ciekawego, niesamowicie pomocnego w wielu sprawach Forum!!! :) Mam nadzieję zakotwiczyć się u Was nie tylko na chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Chciałabym zacząć moją przygodę z ezoteryką i mam nadzieje, ze Wasze Forum - rady, wskazówki, będą mi pomocne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Magią zajmuję się zaledwie od dwóch miesięcy. Liczę na waszą pomoc i wsparcie, gdy będzie trzeba :)

 

Imię: Patryk

Urodzony: 16.05.1994

Zawód: dziennikarz/felietonista - amator; przyszły socjolog/psycholog społeczny.

 

Ulubione kolory: czarny, ciemny zielony i czerwony.

Ulubione zespoły/wokaliści: Evanescence (Amy Lee), Hamerfall, Lisa Gerrard, Eluveitie.

Ulubione filmy: "Angels & Demons", "Legend of the Seeker", "Underworld", "Adventures of Merlin", "Knowing", "Daybreakers".

 

Trenuję: Aikido, walkę kijem jo, bokenem (kataną), nożem (tanto) i ogólnie kręcą mnie sztuki walki, zarówno teoria jak i praktyka.

 

Zainteresowania: futurologia, historia, budowa, historia i znaczenie Biblii, psychologia społeczna, wiedza o społeczeństwie, zjawiska paranormalne, wydarzenia ze świata, sztuki walki, muzyka, MAGIA, DUCHOWOŚĆ, RELIGIE.

 

Krótko o mnie...

Jestem młodym człowiekiem, olewającym to, co mówią inni na mój temat, posiadającym własny styl bycia (oryginalność). Jestem bardzo zmienną osobą, jeżeli chodzi o nastroje. Potrafię być bardzo rozrywkowy jak i bardzo ponury, niemiły, wulgarny. Ambitny i z perspektywami na przyszłość. Zawsze dążę do celów, które sobie wyznaczam. Jestem niezależny od woli innych, bo robię tylko to, co mi się podoba i uznaję za słuszne. Nie konwersuję z debilami, idiotami, kretynami, szowinistycznymi świniami, przemądrzałymi babami ani żadnymi tym podobnymi.

Jestem pesymistycznym realistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich !

Więc forum już dłuższy czas podglądam, rzadziej się wypowiadam ale postaram się jakoś to nadrobić! Jestem Piotr, pochodzę z malowniczego Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Wszystkich nowych witamy i do rozmów zapraszamy....dziecinny ten rym, wiem, ale chciałem być oryginalny;))...serdecznie pozdrawiam, nowoprzybyłych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :).

Widzę, że rozmowy prowadzone tutaj trzymają poziom (czego nie można zaobserwować na wielu innych forach - nie tylko poświęconych tej tematyce]). Cóż, może zostanę tutaj na dłużej :).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników.

 

Mam na imię Anita, mam 19 lat. Nie wiem, co jeszcze mogłabym powiedzieć... Myślę, że wszystko wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej !

 

w sumie jestem na forum już od dłuższego czasu a jeszcze się nie przywitałam <wstyd>

 

nazywam się Marta, mieszkam w Łodzi, mam 22 lata :)

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na prawdę to pochodzę z Mazowsza a w Łodzi studiuję już trzeci rok, więc się zadomowiłam w tym mieście na dobre ;) Sowilo92 miło mi wiedzieć,że gdzieś pośród tych starych kamienic jest znajoma dusza ;)

ja również pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wpycham się tak między was, może ktoś mnie zauważy ;p Jestem z Konina i wszystkich bardzo gorąco pozdrawiam. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Kilka dni temu znalazłem to forum i dość intensywnie je czytam.

Może nawet za intensywnie bo teoretycznie powinienem pisać prace dyplomową ...

Ludzie tutaj się dość skromnie witają to i ja nie nie będę się wyróżniał i nie będę wylewny.

Panuje tutaj duży ruch w przeciwieństwie do wielu innych for, które są w stanie umierania lub jakimś pośrednim.

Mam nadzieje, że tutaj dłużej pozostanę jeśli mnie nie wykończą reklamy...

Mam na imię Paweł. Interesuje się trochę hermetyzmem wg Franza Bardona i reiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, czy już się witałam...ale chyba nie..:)A więc witam ! W chwili obecnej nadrabiam zaległości i czytam, czytam,czytam Wasze (nasze) forum. Mam na imię Agnieszka i trafiłam tu, bo potrzebowałam interpretacji snu. Nie wierzę ,że był to przypadek. Cieszę się, że tu jestem...i wracam cichutko do czytania... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92
tak na prawdę to pochodzę z Mazowsza a w Łodzi studiuję już trzeci rok, więc się zadomowiłam w tym mieście na dobre ;) Sowilo92 miło mi wiedzieć,że gdzieś pośród tych starych kamienic jest znajoma dusza ;)

ja również pozdrawiam !

nom...ja w Łodzi od urodzenia...

 

witam wszystkich nowych na forum...miłego "forumowania" życzę...;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem :)

Pewnie pare osób stąd mnie pozna (gęś nomadzka z innego forum) ale wypada się jakoś witnąć!

Jestem Iza, mam 32 lata, jestem spod strzelca (nr 7) i smok w roku ognia, uczę sie tarota od 7..8 mies, swoją wiedzę (bądź co bądź wciąż skromną ale jednak) zawdzięczam między innymi Waszemu forum, które podczytywałam z ukrycia gdyż załozyłam tu już DWA profile i z żadnego nie mogłam korzystać... mam nadzieję, ze teraz mi sie uda przynajmniej tamte usunąć coby nie klonować.

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas, abym i ja się przywitała ;) Jestem tu już prawie miesiąc, a dopiero odkryłam powitalnię... no cóż, lepiej późno niż wcale.

Trafiłam tu właściwie przypadkiem, lecz czuję, że zostanę na dłużej :) Interesują mnie oczywiście rzeczy niezwykłe i cieszę się, że w końcu odnalazłam miejsce dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Zowią mnie Wojtek, przybywam z EnergyForum, jakoż dostałem tam bana. Staram się zrozumieć swoje błędy i mam nadzieję, że mój elfizm umknie.

Praktykuję z przerwami od ok 2 lat. Zajmuję się reiki, psioniką i magią chaosu w mojej wersji. Lubię walić emotikonkami i dziwnymi metaforami, więc nie martwcie się, jeśli nie zrozumiecie o co mi chodzi. W między czasie lubię ludziom prać mózgi. Jem acodin i jestem szczęśliwym debilem.

Już mnie lubicie? =o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz babo placek...trzeba się przywitać, by nie wyjść na całkowicie niewychowaną małpę. a więc jestem samicą, 30 wiosen na karku. obecnie zamieszkuję wschodznią dzicz. moja przygoda z ezo jest w fazie raczkowania, czyli poziom nizinny. póki co. jeśli chodzi o czynne udzielanie się na forum, to w nagłym przypływie energii coś wystukam w klawiaturę, ale najpierw muszę się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thyria

Witam:)

Co mogę powiedzieć o sobie hmm właściwie to się nie będę rozwodzić chyba ze ktoś będzie miał jakieś pytania :)

No od dzisiaj ma latek 20 jestem z rejonu opolskiego :P

Trafiłam tu hmm powiedzmy , że przypadkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Witam:)

Co mogę powiedzieć o sobie hmm właściwie to się nie będę rozwodzić chyba ze ktoś będzie miał jakieś pytania :)

No od dzisiaj ma latek 20 jestem z rejonu opolskiego :P

Trafiłam tu hmm powiedzmy , że przypadkiem :)

 

Czyli wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko,

 

prosze o przekierunkowanie postu do dzilu powitan - bo ja znalezc nie moge :usmiech:

 

Przyszlam w odwiedziny, juz bardzo dawno nie latalam po sieci w celach rekonansu, wiec troszeczke pobede u Was.

Zycze wszystkiego dobrego, miekkiego i cieplego.

 

 

pozdrawiam

zamgla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będe oryginalna i najpierw pozdrowie :D

Już mnie odrobinke poznaliście, ogólnie jestem Atheo, i wole by tak się do mnie zwracano chociaż mam na imie Żaneta.

Miło mi was spotkać, ogólnie forum jest chyba najlepsze o tej tematyce.

Ja to ja, jestem wariatka, niby niegroźna, ale jednak nie szczepiłam się jeszcze na wścieklizne więc podchodźcie dopiero jak zobaczycie że mam kaganiec xD

Ogólnie rzecz biorąc jestem dziwna, całkiem, całkiem, ale szaleństwo bywa niedocenione. Tak, coś jeszcze? Aaa... Samozwańcza artystka.

 

A teraz to i witam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich serdeczne. Bardzo miłe forum i ciekawa tematyka. :)

Mam nadzieję, że spędzę tutaj miło czas i poznam uduchowionych ludzi o zainteresowaniach podobnych do moich, czyli ezoteryka: reinkarnacja, astrologia, rozwój duchowy, świat duchowy, otherkin, new age i temu podobne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nadszedł odpowiedni czas aby się przedstawić. Mam na imię Małgosia,jestem z woj. świętokrzyskiego. Zapraszam do działu Numerologia. Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych. Witajcie kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak gdzie moje maniery?

to nie brak manier to skleroza! Zapomniałam się przywitać!

 

Mam na imię Kaśka. W wolnych chwilach (których raz jest więcej raz mniej) zajmuję się szeroko pojętym hand made'm, fotografią (amatorsko) i teraz (a właściwie już od dawna) wróżbami, numerologią i wszystkim co ma otoczkę tajemniczości.

 

Miłego długiego weekendu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu siedzę już od pół roku jakoś, witam innych a sama to nieee, nie przedstawiłam się bo po cooo ;P

 

Karolina.

Witam.

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu siedzę już od pół roku jakoś, witam innych a sama to nieee, nie przedstawiłam się bo po cooo ;P

 

Karolina.

Witam.

 

xD

 

Pół roku? To jesteś chyba stały bywalec? ;p Ja siedziałam na innym forum, a tu założyłam konto i jakoś nie miałam okazji wchodzić. Miło mi cie poznać i innych również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku? To jesteś chyba stały bywalec? ;p Ja siedziałam na innym forum, a tu założyłam konto i jakoś nie miałam okazji wchodzić. Miło mi cie poznać i innych również :)

 

A no jakoś ten czas szybko zleciał xD

Witam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich :) Bardzo się cieszę, że trafiłam tutaj na forum. Mam nadzieję, że wiele będę mogła się od Was nauczyć, a jednocześnie zaoferować coś od siebie (pomoc z tłumaczeniami z angielskiego, na przykład). Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu od bardzo niedawna a już miałam możliwość przekonania się na sobie, że jesteście naprawdę pomocni i wyrozumiali. Do tego jest wiele tematów które mnie interesuje :) Cieszę się, ze jestem tu z Wami.

Jeszcze raz witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...