Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Marcin i jestem z Warszawy, interpretacją snów zajmuję się od kilku ładnych lat ale jak dotąd robiłem to tylko dla kilku / kilkunastu znajomych :) Skuteczność około 75% interpretacji pozwala mi wierzyć, że mam do tego jakiś wrodzony dar (za który jestem bardzo wdzięczny ale nie wiem komu :)), przepraszam za nieskromność. Kilka dni temu postanowiłem, że nie będę tego daru ukrywał tylko dla znajomych i przez przypadek znalazłem to forum :) Więc witam wszystkich i mam nadzieję, że pomogę wam w interpretacji waszych snów!

 

Ach i jeszcze coś, nie pytajcie mnie o szczegóły mojej pracy, odrobina tajemniczości jest mi potrzebna, ale uspokoić was mogę, że w większości są to dane gromadzone z różnych senników, które skompilowałem we własny program komputerowy, który to program znacznie przyspiesza i ułatwia mi interpretację (jestem Informatykiem z wykształcenia a interpretatorem z zamiłowania :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mcvice, miło że dołączyłeś do naszego skromnego grona :> Mam nadzieję, że będziesz czuł się tutaj swobodnie, cieszę się również, że mamy kolejnego interpretatora.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imie Adam interesuje się karatmi anielskimi,wróże ze zwykłych,klasycznych kart więc jeżeli ktoś jest chętny zapraszam ;)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu od niedawna Miło mi wszystkich Poznać jestem Avrall ,Larva ogólnie znalazłem te forum i zacząłem się udzielać ponieważ można wygrzebać sporo informacji i Eboków hehe :P kim jestem hmm Podobno "uśpionym przebudzonym " w pewnym sensie też okultystom i badaczem zjawisk paranormalnych ogólnie zbieram materiały już od 7 lat i powoli tworze projekt... aczkolwiek jest zaranie w powijakach chętnie się podzielę widza an forum... i mam nadzieje poznam hmm "ciekawych ludzi" < najlepiej dziewczyny hehe :D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez wszystkich!!!Jestem od nie dawna i bardzo sie ciesze ze znalazlam takie forum!!!!!Mile spedzam czas i jednoczesnie ucze sie od innych- madrzejszych-bo zaden ze mnie mag czy uzdrowiciel tak poprostu "hobbysta""POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też przyłączę się do powitań :)

 

Iwona(ano), 88angelo88, Avrall, Tilka witam Was na Ezoforum.

 

Życzę miłego pobytu i pożytku ze spędzonego tu czasu.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkich.

Ezoteryki liznęłam troszkę - medytacja związana z tą dziedziną bardzo dobrze na mnie działa.

Ogólnie na razie interesują mnie wróżby. Jak każdy w swoim życiu raz na jakiś czas lubię chwycić się czegoś poza ludzkim pojęciem, miłe to i daje czasem dużo radości - oczywiście jeśli jest pozytywne.

A tak ogólnie to pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieje na miłe pisanie z Wami. Bądź co bądź ciekawymi ludźmi - interesujące rzeczy = interesujący ludzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszlam tu z linku z sennika internetowego, tak mi sie tutaj podoba ,ze zostane na dluzej. Witam Wszystkich :)

 

Witaj Feminka, miło nam że do nas dołączyłaś:piwo:

 

Miłego pobytu z nami!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych uzytkowników(ja sama jestem tu nowa) znalazłam wrescie ten dział gdzie mozna sie przywitac:D Ja również interesuje sie różnymi rzeczami...licze na Wasza pomoc gdy bede miala problemy.co ja mowie mam problem,ale kto ich nie ma.Buzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wreszcie trafiłam na ten dział przywitalny.

Więc witam wszytkich bardzo serdecznie.

Jestem pod wielkim wrażeniem tego forum.Wielki Szacun dla Was wszystkich

Pozdrawiam

Ilona;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Jestem nowy... Z reszta widać ;)

 

jak juz sie witam z wami to chce napisac ze przegladam i czytam posty na tym forum od kilku miesiecy i dopiero dzis zdecydowalem sie dolaczyc :)

Edytowane przez Mefasm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko. Szukajac sennika, znalazlam was. Mysle, ze nie byl to przypadek. Znajduje tu wiele odpowiedzi na moje ciche pytania i watpliwosci. Niedawno bardzo mila wrozka powiedziala mi, ze mam prorocze sny, ale nie umiem ich tlumaczyc i wiekszosci ich nie pamietam. No coz, trudno. Chociaz z drugiej strony, szkoda, bo moze nie zylabym w strachu o to co bedzie jutro.Przepraszam, ze sie rozpisalam, jeszcze raz "dzien dobry wszystkim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania bo coraz więcej ich w moim życiu. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe forum, a także każdego z osobna! Mam nadzieję, że dostanę tu pomoc w sprawach, których nie jestem sam w stanie przetrawić, oraz że tej pomocy innym udzielić będzie mi dane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma na imie Paweł, w wieku 14 lat zafasynowała mnie Wicca dzięki mojej starszej siostrze które jest Wiccanką.Moją drogą jest prastara religia Słowian.Miło mi, że jestem na tym forum, bo bardzo ciekawe dyskusje tu są prowadzone:czarodziej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Witaj Człowieku z Lasu, mam nadzieję, że znajdziesz tu sporo dla siebie, a i swoją wiedzą się z nami podzielisz. Zapraszam też do postudiowania naszych forumowych działów i moze opisania słowiańskich wierzeń.

Pozdrawiam i witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem Spike i zamierzam się zakotwiczyć na tej stronie w celach edukacyjnych:) Możliwe że ktoś mnie pamięta z innych for i że nie są to zbyt miłe wspomnienia. Ale z tego co czytałem na stronie wywnioskowałem "stare odeszło i jest nowe". Napisze może coś o sobie. Zajmuje się sprawami magicznymi (lubię to określenie) już jakiś czas i prawdę mówiąc nie są to już moje zainteresowania lecz część życia. Poza pracą zajmuje się pisaniem, fotografowaniem, czytaniem i wieloma innymi rzeczami.

Co jakiś czas będę się pojawiał i w miarę możliwości udzielał w rozmowach.

Do tych których uraziłem niegdyś wyciągam rękę i wszystkich serdecznie witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Witaj wśród wszelkiej maści magów, wróżbitów, elfów i ezoteryków :3m_sie_na:

Zaciekawiło mnie to, że piszesz i fotografujesz. A mozesz coś wiecej o tym pisaniu, bo ja też pisuję różne różności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm piszę też różności,l wiersze krótkie opowiastki i książke którą właśnie miałem zamiar przepisywać do kompa kiedy natknąłem sie na to forum i niewiem dlaczego sie zarejestrowałem. Jednak zawsze staram się aby tekst coś miał w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

to świetnie. Ja też pisuję opowiadania i książki, na razie do komputera, szuflady i zeszytów. Czasem popełniam też poezję. Jeśli masz czas i ochotę to tu ją znajdziesz http://www.ezoforum.pl/poezja/10760-moje-takie-tam.html

Fajnie, że też piszesz, może trochę doświadczeń warsztatowych wymienimy na jakieś prywatne wiadomości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

na forum trafiłam przypadkowo szukając informacji o runach

oprócz tego znalazłam tu wiele ciekawych tematów

i mam nadzieje, że zagoszczę tu na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie zapomnialam wspomniec ze dzisiaj mam urodziny - 29te, moze to taki prezent od losu - Wasze forum - szczerze - nawet nie wiem jak tu trafilam...ale wiele rzeczy sie wyjasnilo od razu...jest tak jak myslalam..i ja nie jestem dziwolagiem z nadwrazliwoscia hehe tylko widze wiecej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie:))))milo trafic na ludzi jakby tego samego rodzaju...nie wiem czy to semantycznie dobra nazwa hehe...ale czasem rozumiesz kogos bez slow bez wzgledu na plec czy czasy, wystarczy spojrzenie i kilka zdan i wiesz ze sie dogadasz...i mozecie sie kumplowac do konca zycia...widze ze tutaj jakby w jakims sensie jak u siebie mozna sie poczuc:)))dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zauważyłam tego wątku, więc i mnie wypada się przywitać;) jestem tu od paru dni i myślę, że szybko nie zniknę z tego forum:) a więc witam wszystkich:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo:) jestem tu nowa i za bardzo nie wiem jeszcze o co tu w tym wszystkim chodzi:) moze podpowiedzcie troszkę:) pozdrawiam i milo bylo was poznac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...