Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka
jak moge tu pisac nowe posty?

 

Wybierasz temat, w którym chcesz się wypowiedzieć. Następnie na dole zauważysz okienko Szybka Odpowiedź lub naciśnij na przycisk Odpowiedz. Ewentualnie możesz zacytować czyjąś wiadomość wybierając Odpowiedź z Cytatem z opcji pod konkretnym postem.

 

Mam nadzieje, że już rozumiesz ;)

 

Ps. Ale z tego co widzę to sama doszłaś do tego nim to po wyżej napisałam ;)

Edytowane przez truskawka
Dopisek Ps ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Dziękuję :-) Długo już czytam to forum, mnóstwo ciekawych rzeczy tu znalazłem, no nieco rzadziej się wypowiadam, bo nie znam się za bardzo, ale dziękuję bardzo temu kto wymyślił to forum, bo bardzo uświadamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domciu, Kulciu, Ka_ching, Interkasiu, Ostronow, Patryku witam Was i pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Dziekuje i rowniez pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie, i ja postanowiłam się zarejestrować, bo forum czytam już od jakiegoś czasu i ech... zafascynowało mnie :) więc Dzień Doberek, choć powinno raczej być Dobry wieczór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sobie siedzę w domu.. te ostatnie dni ;] I próbując czymś zabić myśli przeglądam sobie forum i proszę: Powitalnia, aż wstyd, że dopiero teraz tu zawitałam:wstydnis:

Przepraszam i witam wszystkich forumowiczów!!!

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo przybyłych , zagośćcie się na forum.Życzę miłego pobytu , miłych wrażeń i świetnej zabawy. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff aż takiej wielkiej gafy nie popełniłam, bo zarejestrowałam się wczoraj :). Ale witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Kasia, jednak wszyscy mówią do mnie Ari :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to witam!

 

Jestem Norbert wszyscy mówią mi Nopek, ale od jakiegoś czasu używam owego nicku na forach i w różnych grach. Pochodze z Zamościa miasto w woj. Lubelskiem. Mam czasami korbe, jak na mój wiek to ni mam żadnych uzależnień chyba że mowa o Mandze i Anime. Interesuję się jak pewnie każdy rozwojem duchowym. Mam zaledwie 18 lat i jestem po Inicjacji na I stopień Usui Reiki.

 

Witam Serdecznie i myśle że się mi uda zaklmatyzować. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,witam wszystkich bardzo serdecznie,jestem tu,gdyż śnię bardzo intensywnie,być może dlatego,że przestałam żyć intensywnie...:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od kilku dni...Mam 41 lat uśmiecham się 360 dni w roku , 5 zostawiam sobie na przewidziane w ustawie zwanej Życiem smutki. Mam fajną pracę, cudowne dzieci i świetną rodzinę, kilku wypróbowanych przyjaciół i wielu znajomych. A na "egzoforum" trafiłam szukając informacji o znaczeniach snów i ...zabawię tu troszkę - mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem nowa czyli yanova ;)

Kiedyś byłam wesołą, usmiechnietą kobietą cieszącą się każdą chwilą życia. Dziś przeciwnie, wiele we mnie smutku i przygnębienia (dziękuję Sephirze za interpretacje snu -sama prawda).

Mam nadzieję, że na tym forum znajdę wiele odpowiedzi na dręczące mnie pytania i dzięki Waszym wskazówkom znów odnajdę radość życia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochane, ja tu już "bawię" jakiś czas i jest super.Można znalezc pocieszenie ale i taż dowiedzieć się czegoś o sobie/

pozdrawiam i witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ludzi odwiedzających i wnoszących swój wkład na te forum... To mój pierwszy post więc pomyślałem że miło będzie się przywitać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to nie jest mój pierwszy post, ale co tam. Dzień dobry (czy też dobry wieczór, jeśli spojrzeć na godzinę) jestem nowa (ha, to ci refleks) i mam zamiar się udzielać. Pewnie bym się nie zarejestrowała na tym forum gdyby nie ToosT (pozdro dla niego xD) i chwilowa (miejmy nadzieję, że chwilowa na dłużej xDD) fascynacja ezoteryką. W temacie jestem całkowicie zielona, ale nie szkodzi sobie poczytać, pogadać na (nie)ezoteryczne tematy tudzież o coś spytać :D

Pozdrawiam i mam nadzieję, że wzbudzę waszą sympatię x O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

albo sie ma refleks albo nie ;-)

jestem tu juz pare dobrych dni i dzis zagladam po raz pierwszy...

witam serdecznie wszystkich :roza:

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to się przywitałam :D Bagheera - jesteś kilka dni? Omg, więc masz naprawdę niezłe dopalacze, jeśli chodzi o pisanie postów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam, dopiero złapałem ten temat : )

Jestem Damian, miło mi ; ) I chociaż interesuję się ezoteryką to teraz złapałem, że jest tu kącik dla poetów i artystów który zapełnię w miarę możliwości : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

ToosT witam Cię bardzo serdecznie na forum :)

 

teraz złapałem, że jest tu kącik dla poetów i artystów który zapełnię w miarę możliwości : D

 

Cieszę się :)

 

Życzę wszystkim nowym użytkownikom forum miłej zabawy :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! W sumie powinnam to zrobić już kilka dni temu i troszkę mi głupio... Jak widać w nicku, mam na imię Petra, jestem wesołą dziewuszką, która już ćwierć wieku chodzi po tym ziemskim padole. Coś tam wiem o różnych sposobach wróżenia, o demonologii i takich tam dziwactwach, ale widzę, że tu mogę moją wiedzę znacznie poszerzyć. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz... udana jestem - panoszę się na forum a nie raczyłam się przywitać ;D

Anixot - energetyczka, empatka, początkująca tarociska, wiedźma po prostu (ale taka pozytywna wiedźma, żeby nie było!). Młoda zdolna (głownie literacko), trochę śni, trochę jasnowidzi, częściej jednak leczy energią :) no i hipnotyzuję głosem (mam zakaz śpiewania przy chorych ;/ moja koleżanka niemal dostała zapaści podczas choroby - nuciłam z dobrymi intencjami, toteż nie rozumiem tego fenomenu - więc śpiewam tylko tam, gdzie są sami zdrowi). Trochę przewrażliwiona, trochę nerwowa, ale ogólnie nieszkodliwa ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum, nie wiem gdzie sie przywitać :) Wiec mam na imie Kuba mam 18 lat :) Zainteresowany jestem glownie zjawiskami paranormalnymi, a ostatnio wlasnie ezoteryka. Zawsze mnie ciagnelo do takich rzeczy odkad pamietam. Moze dlatego, ze wiele dziwnych sytuacji wydarzylo sie w przeciagu tych 18 lat w moim zyciu :) Ale opowiem o nich moze innym razem :) Tak wiec witam wszystkich :piwo: toast za adminow, za fajne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jestem Monika ,ale wole jek mówi się do mnie Rej.

Często mam Déjà vu. Zazwyczaj chodze z głową w chmurach, jestem nieśmiala i cierpliwa. Dużo czytam zazwyczaj książki fantasy. Miłośniczka filmu (tylko horrory,thrilery i komedie). I hm... za dużo napisałam!!^^

 

 

POZDRO DLA WSZYSTKICH!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór (choć zaraz pewnie będzie dzień dobry)

Nie interesuję się tematyką ezoteryki w ściślejszym znaczeniu, aczkolwiek podobno wiele mnie dotyczy. Więc może znajdę tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie! Mam na imię Aśka. Mam dużo zainteresowań: astrologia, chirologia, reinkarnacja, numerologia, projekt Cheops. Cieszę się, że mogę do Was dołączyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie !! szczerze mówiąc nie chciałam się witać bo myślałam, że trafiłam tutaj przypadkiem i długo nie zagoszczę, a tu proszę chyba się uzależniam tyle tu pozytywnych i miłych ludzi ,że ciężko mi się oderwać od kompa ;) uściski dla wszystkich forumowiczów i pozytywnie pokręconych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...