Skocz do zawartości

Tygrys, pustynia, oaza, hiena


Janette6

Rekomendowane odpowiedzi

Tygrys zabija małe dzieci poczym ucieka. W ślad za nim podążam ja i Zula. Idziemy przez taką jakby pustynie, ale była brudniejsza. Piasek był prawie brązowy a obok był taki duży płot. Nagle w oddali zobaczyłyśmy takie jakby jeziorko wyglądało ślicznie ponieważ obok niego rosły palmy i było tak zielono. Jednak kiedy podeszłyśmy została jakby kałuża. Takie małe bagienko. Zula zaczęła pić i pojawiła się hiena. Zaczęła tak podejrzanie chodzić w te i z powrotem. Właziła do tej wody i tak dziwnie patrzyła. Nawet nie wiem kiedy ta hiena zamieniła się w człowieka i zaczęliśmy rozmawiać. Ja powiedziałam, że nigdzie nie ma tygrysów i tamtego napewno nie znajdę, a hieno czyłowiek pokazał mi jakieś dwa leżące tygrysy. Okazało się, że jeden tygrys należy do niego. Na początku tygrys myślał, że ja i Zula jesteśmy jedzeniem, ale hieno człowiek go powstrzymał. No i nawet nie wiem kiedy mieli nam towarzyszyć i pomóc znaleźć tygrysa zabójcę. W ogóle mój pies zakochał się w tym tygrysie bo dostał turbo przyśpieszenia. No ten tygrys był trochę zirytowany i na tym sen się kończy. W czasie snu trochę się bałam, ale równocześnie byłam zaciekawiona co stanie się dalej. W części snu było tak pochmurno i deszczowo, ale jak zobaczyłyśmy tą oazę to była śliczna pogoda było bezchmurne niebo. Dzieje się to w czasie teraźniejszym. Mam 15 lat. Bardzo proszę o pomoc w wytłumaczeniu tego snu :)

 

(sprecyzowano temat wypowiedzi na zgodny z wymaganiami działu - oryginał: "Tygrys")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba na niego odpisałam, że to raczej nie był sen odreagowujący zły dzień. Prosiłabym żebyś jeszcze pomyślała o tym śnie. Z góry dziękuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Jannette spróbuje pomóc ale chcę zadać kilka pytań.

 

1. Czy uważasz że jesteś silną osobą, masz wewnętrzną siłę? Czy pokonałaś ostanio jakiś problem z którego jesteś bardzo dumna?

2. Kim jest Zula?

3. I jakie masz stosunki z przyjaciólmi?

 

Nie wiem czy idę dobrym tropem ale coś mnie tknęło ale proszę jeśli możesz odpowiedz na moje pytania:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...