Jump to content

Tygrys, pustynia, oaza, hiena


Janette6
 Share

Recommended Posts

Tygrys zabija małe dzieci poczym ucieka. W ślad za nim podążam ja i Zula. Idziemy przez taką jakby pustynie, ale była brudniejsza. Piasek był prawie brązowy a obok był taki duży płot. Nagle w oddali zobaczyłyśmy takie jakby jeziorko wyglądało ślicznie ponieważ obok niego rosły palmy i było tak zielono. Jednak kiedy podeszłyśmy została jakby kałuża. Takie małe bagienko. Zula zaczęła pić i pojawiła się hiena. Zaczęła tak podejrzanie chodzić w te i z powrotem. Właziła do tej wody i tak dziwnie patrzyła. Nawet nie wiem kiedy ta hiena zamieniła się w człowieka i zaczęliśmy rozmawiać. Ja powiedziałam, że nigdzie nie ma tygrysów i tamtego napewno nie znajdę, a hieno czyłowiek pokazał mi jakieś dwa leżące tygrysy. Okazało się, że jeden tygrys należy do niego. Na początku tygrys myślał, że ja i Zula jesteśmy jedzeniem, ale hieno człowiek go powstrzymał. No i nawet nie wiem kiedy mieli nam towarzyszyć i pomóc znaleźć tygrysa zabójcę. W ogóle mój pies zakochał się w tym tygrysie bo dostał turbo przyśpieszenia. No ten tygrys był trochę zirytowany i na tym sen się kończy. W czasie snu trochę się bałam, ale równocześnie byłam zaciekawiona co stanie się dalej. W części snu było tak pochmurno i deszczowo, ale jak zobaczyłyśmy tą oazę to była śliczna pogoda było bezchmurne niebo. Dzieje się to w czasie teraźniejszym. Mam 15 lat. Bardzo proszę o pomoc w wytłumaczeniu tego snu :)

 

(sprecyzowano temat wypowiedzi na zgodny z wymaganiami działu - oryginał: "Tygrys")

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to był mój najlepszy dzień i nie wiem dlaczego miałam taki okropny sen. Moja mama mówi, że musi coś znaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie chyba na niego odpisałam, że to raczej nie był sen odreagowujący zły dzień. Prosiłabym żebyś jeszcze pomyślała o tym śnie. Z góry dziękuje. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Jannette spróbuje pomóc ale chcę zadać kilka pytań.

 

1. Czy uważasz że jesteś silną osobą, masz wewnętrzną siłę? Czy pokonałaś ostanio jakiś problem z którego jesteś bardzo dumna?

2. Kim jest Zula?

3. I jakie masz stosunki z przyjaciólmi?

 

Nie wiem czy idę dobrym tropem ale coś mnie tknęło ale proszę jeśli możesz odpowiedz na moje pytania:)

 

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Aj no ja to czasem nie rozumna jestem. No cóż fakt mam jakiś okres buntu i parę rzeczy mnie przerasta. To jest w sumie dobry trop.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...