Jump to content

Sny to świetna sprawa :)

zyciejestpiekne
 Share

Recommended Posts

Jak by tu zacząć....hmm może tak, bardzo często pamiętam moje sny, każdego ranka leżę chwilę i myślę o tym co mi się śniło, a jak nie pamiętam to i tak w ciągu dnia coś mi o tym przypomni. Miałam wcześniej takie ciekawe sny, nie chodzi tu o to co się działo tylko jak. Jedym razem chodziło o to, że wybrałam się na wycieczkę ze znajomymi i kuzynem. Idąc zobaczyłam, że zza zakrętu wyjeżdża ciężarówka i celowo chce wjechać na mojego kuzyna, udało mu się jej uniknąć, ale w tym samym czasie jakieś auto chciało potrącić i mnie. Więc podskoczyłam nadzwyczaj wysoko i tak jakby czas zwolnił, jakbym była chwilę w powietrzu, zrobiłam obrót coś jak w matrixie, i z powrotem stanęłam na ziemi, czułam się wtedy bardzo dobrze, ale też zaskoczona moimi możliwościami. W tym drugim śnie biegłam nienaturalnie szybko i skoczyłam nadzwyczaj daleko, to nie było tak normalnie tylko tak jakby czas i odległość nie miały znaczenia, wiedziałam, że się uda, no nie wiem jak to opisać. To było super, skoczyłam daleko, a potem bez problemu skręciłam, normalnie to bym przecież nie wychamowała z taką predkością. To było fascynujące ponieważ wcześniej jak biegłam to normalnym tempem a w tym śnie akurat tak strasznie szybko, ale ja nie miałam w tym śnie z tym problemu. Więc tak się zastanawiam czy jest jakaś różnica jeżeli jesteśmy tak jakby normalni, śmiertelni w snach a gdy mamy 'nadprzyrodzone' siły. Może to głupie, ale co tam zaryzykuję i może ktoś miał podobne doświadczenia:) pozdro

• Like 1

Tak też myślałam, ale z ciekawości chciałam się zapytać:D

Sny są różne... "normalne", prorocze, ukazują nam nasze marzenia albo obawy.

Może to były LD- czyli świadome sny?

Ja uwielbiam w snach latać i czarować :jem_na:

• 1 month later...
Czarowac nigdy mi się nie zdarzyło,ale za to bardzo lubię w snach spadac z dużych wysokości. Doznaliście kiedyś tego uczucia?

I to nie raz...

nawet aż do wybudzenia w realnym świecie.