Skocz do zawartości

Golębie,Bóg,płód,dziecko


kingkar

Rekomendowane odpowiedzi

Sniło mi się że widziałam 2 gołebie lecące ku niebu,patrzyłam za nimi, a gdy spojrzałam całkowicie w góre, śledząc te gołębie zobaczyłam "dziurę" w niebie i Boga(Jezusa) tak jak przedstawiają go niektóre obrazy z sercem promieniującym na środku. Uśmiechał się. Zaraz potem zorientowałam sie ze widze płód dziecka i to jeszcze w łonie, tak jakbym zajrzała do brzucha. Potem prowadziłam już za rączkę małe dziecko ze ślicznymi czarnymi włoskami (podobne ma mój chłopak). Szłam z tym dzieckiem po akademiku w którym obecnie mieszkam i, co mnie najbardziej dziwi, zaszliśmy do pokoju mojego brata ciotecznego, tylko pokój ten miał innym numer niż w rzeczywistości, ale miejsce było to samo.

Mam nadzieje ze da sie go jakoś zinterpretować

Pozdrawiam i z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numeru pokoju nie pamietam, w zasadzie to nie wdziałam go wyraźnie w swoim śnie, ale na pewno nie był taki sam jak w rzeczywistości. Stosunki są bardzo poprawne, zażyłe to chyba za duże słowo, ale dogadujemy się, bez kłótni, a jego pokój właściwie nie kojarzy mi sie z niczym szczególnym, po prostu pare razy go odwiedziłam i tyle:) Nie przesiadywałam u niego godzinami, wizyty były zazwyczaj krótkie, zwięzłe i na temat:)

Bardziej zastanawia mnie ten Bóg, niebo, gołebie i zaraz po tym to dziecko...

 

kingkar,

 

jaki był numer pokoju ze snu? Jakie masz stosunki ze swoim bratem ciotecznym? Z czym Ci się kojarzy to miejsce - jego pokój?

 

Te wiadomości bardzo ułatwią interpretację. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:)

co do nr pokoju to w sumie moge dodać, że to pokój na 3 piętrze wiec numer zaczynał sie na 3 :) trzysta coś:)

Aler i tak dziekuję za interpretacje:)

pozdrawiam

 

kingkar,

 

to jedyne co Ci tu mogę powiedzieć to to, że masz w sobie bardzo dużo wiary i nadziei na coś, co niedawno zaczęłaś. Masz przeczucie, że przyniesie Ci wiele szczęścia. To się odnosi na pewno do strefy uczuć i związków.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...