Skocz do zawartości

Autobus, porwanie, tata


Mateistka

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałam ze swoja rodzina busem, znajdowali sie równiez tam ludzie których nie znam..w pewnym momencie jakas kobieta zaczela obejmowac kierowce wystraszylam sie, ze moze to spowodowac wypadek..kierowca spojrzal na mnie w lusterku..potem dowiedzielismy sie wszyscy ze jestesmy porwani, jednak udalo sie nam zatrzymac autobus i zwiazac kierowce, który był przestępca i to on nas porwał..w snie byl równiez moj tata który nie zyje i to jego prosilam zeby zwiazał kierowce tak aby nam nie uciekł albo nie zrobil jakiejs krzywdy..jednak tata nie wykazywał wielkiej inicjatywy zeby to zrobic..prosze o interpretacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje:) Twoja odpowiedz daje mi do myslenia i zauwazylam ze faktycznie jest duzo w tym racji, musze jeszcze przyznac ze prosilam tate zeby przysnił mi sie jesli mam cos zrobic w swoim zyciu a dokladniej zakonczyc pewien etap w moim zyciu..bardzo istotny dla mnie;) odwolujac sie do Twojej interpretacji to On kaze wziąść mi sprawe w swoje rece i samej podjac decyzje..Jednak mam nadzieje, ze mnie rozumiesz czasem jest tak ciezko podejmowac własciwie kroki, zmieniac cos w zyciu zwłaszcza jesli chodzi o szczescie i nie wiemy jakie skutki to moze przyniesc:) serdecznie dziekuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...