Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu - koń


s23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Ogólnie nie zwracam szczególnej uwagi na sny, ale będę wdzięczny jeśli ktoś pomoże mi zinterpretować ten ostatni,

ponieważ mam dziwne przeczucie, że ma on jakieś większe znaczenie dla mnie.

Zwracam się z prośbą o interpretację:

W moim domu w środkowym pokoju stoi koń. Jak wszedłem nie wydawało mi się to dziwne. Miał na sobie jakąś uprząż, coś przywiązane, tak jakby do wozu i gdzieś to było zaczepione wszystko do czegoś. Po chwili ktoś lub coś tak jakby magiczną siłą zrzuciło to z tego konia i nałożyło jakieś zwykłe siodło. Siodło było bardzo ładne, miało srebrną rączkę do trzymania (nie znam nazewnictwa także proszę o wybaczenie).

Podszedłem do konia, miał ładne jakby żółte, złote włosy, sam był brązowy, zacząłem go głaskać a on jakby usiadł, miałem wrażenie, że mruczy jak kot:) Chciałem dać mu coś szybko do jedzenia i poleciałem do kuchni. Po czym mój sen się urwał...

 

Jakoś wydawał mi się dziwny ten koń. Nigdy nie śnię o koniach, nie oglądałem żadnego programu z koniami ani zwierzętami.

Proszę o jakieś wskazówki czy ma to jakieś znaczenie, czy po prostu moja wyobraźnia...

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych problemów nie mam, natomiast mógłbym powiedzieć, że chciałbym zmienić parę rzeczy w życiu i uwolnić się od pewnych obowiązków, które mnie przytłaczają, a zająć się w pełni moim hobby, jednakże jest to na chwilę obecną nie możliwe ze względów finansowych. Brak czasu powoduje, że nie mogę skupić się na czymś co lubię. Może symbol konia w uprzęży to po prostu moje życie... no ale w końcu coś zrzuca z niego tą uprząż więc będzie OK:D Jakaś rada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych problemów nie mam, natomiast mógłbym powiedzieć, że chciałbym zmienić parę rzeczy w życiu i uwolnić się od pewnych obowiązków, które mnie przytłaczają, a zająć się w pełni moim hobby, jednakże jest to na chwilę obecną nie możliwe ze względów finansowych. Brak czasu powoduje, że nie mogę skupić się na czymś co lubię. Może symbol konia w uprzęży to po prostu moje życie... no ale w końcu coś zrzuca z niego tą uprząż więc będzie OK:D Jakaś rada??

 

Biorąc pod uwagę że koń to zwierzę "mocy" zwiastujące napływ sił to problem nie zginie ale znajdziesz siły na pokonanie przeciwności stąd te mruczenie konia jakby był kotem - poprostu los ci sprzyja a twoje zasoby energetyczne pozwolą ci na pokonanie własnych ograniczeń (to jest właśnie to zdejmowanie tych dziwnych krępujących więzów konia)

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Ja osobiście to zinterpretowałem w ten sposób - koń miał uprząż przywiązaną do czegoś, tam były jakieś liny czy powrozy, jakaś belka - tłumaczę to właśnie problemami, z którymi się borykam, z czymś od czego jestem zależny. Ale coś zdejmuje tą uprząż i nakłada jakby lekkie siodło ze srebrnym uchwytem (ten uchwyt był duży i rzucał się w oczy, błyszczał) - tłumaczę to zmianą obecnego stylu życia:) (tak mi odpowiada i tego się trzymam:D) głaszczę konia, koń wydaje się być zadowolony niczym kot - to może ja sam się z tego cieszę, bo szczerze mówiąc bardzo pozytywnie ten sen odebrałem. Ale pytałem bo może całkiem inne to mogło mieć znaczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie koń może być odbierany jako "konik" czyli jakaś pasja zainteresowanie hobby. Jako zwierze natomiast może oznaczać dzikość, nieokiełznanie i porywcze działanie, siła, moc. Koń w Twoim domu oznacza żę zacznie się coś dziać pewne działania nabiorą rozpędu. Zrzucana uprzęż i zmiana jej na siodło wyraźnie sugerują że czas się uwolnić wsiąść w siodło i popędzić przed siebie. Koń jest piękny i przyjazny, jakby przyjaciel, widać ze Cię polubił a nawet "mruczał" Obrazuje on Twoje wnętrze i to jaką wewnętrznie osobą jesteś w tej danej sytuacji.

Koń posiada bardzo bogatą symbolikę i można to tez interpretować w kontekście seksualnym zwłaszcza żę koń jest łagodny, ma piękną grzywę i umaszczenie. Pozostanę jednak przy aspekcie działań jaki podałam wyżęj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...