Skocz do zawartości

Groby czarny galopujący koń, ogród kwiatowy.


madamme190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa. Znalazlam forum poprzez sennik, jednak nurtuje mnie, jak zinterpretować mój sen. Nie pamiętam go zbyt dobrze, ale postaram się przedstawić jak najwięcej szczegółów. Dodam, że aktualnie jestem pokłócona z rodzicami, nie utrzymujemy kontaktu.

Otóż to mój sen:

 

Śniło mi się, że jestem w domu swoich rodziców, rozmawiam z mamą. Następnie wychodzimy na zewnątrz, idziemy drogą obok której jest las (faktycznie jest), nagle obracam się za siebie, widzę stado koni na łące. Odwracam się w kierunku, w którym szłam z mamą i widzę przed sobą ogromniastego czarnego konia, który galopuje w moim kierunku, zaczynam mu rzucać kości pod kopyta, jednak się nie zatrzymuje. Chwytam go za szyję,jest bardzo narowisty, ciągle trzymając go za szyje siadam mu na grzbiet/początek szyi, a koń się przewraca. Uciekam na początek lasu, gdzie jest moja mama, która siedzi na wielkiej tłustej krowie, ja próbuję na nią wejść lecz spadamy obie z krowy, ja i mama byłyśmy przerażone, chciałysmy jak najszybciej uciec. Następnie sni mi się chatka, domek, niby pusty w środku, zaniedbany, szary, ponury, z brudnymi oknami. Wokół niego ogród kwiatowy, różnokolorowe kwiaty, mnóstwo kwiatów, spacerowałam między kwiatami. Nagle spostrzegłam że tyle samo ile jest kwiatów, jest nagrobków, bardzo duzo nagrobków. Poczułam wtedy strach we śnie, czytałam napis na nagrobku była wyryta data, i nie wiem skąd ale wiedziałam że to grób dziewczynki, i było coś w rodzaju epitafium, pisało "Jeśli mi pomożesz, odwdzięczę ci się". Nagrobek nie był z granitu, marmuru, był jak te najuboższe nagrobki, zaniedbany, stary. Nie było na nim nic, a po przeczytaniu epitafium we śnie, na nagrobku lezało bokiem metalowe wiadro, a w wiadrze mnóstwo kolorowych płatków kwiatów. We wcześniej wspomnianym domku, siedziałam niby z mamą i jakąś kobietą, pamiętam że była elegancką brunetką. A w ogrodzie widziałam we śnie raz mężczyzne z grabiami przypominającego ogrodnika.

 

Bardzo proszę o interpretacje, ponieważ się niepokoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam okoliczności Waszego konfliktu, jednak sen może odnosić się zarówno do przyszłych wydarzeń jak i tego, co się wydarzyło w twojej rodzinie.

Galopujący na Was czarny koń może obrazować gwałtowne emocje, jakieś problemy może te pomiędzy Wami, które próbujesz okiełzać na różne sposoby. Najpierw go atakujesz z odległości, utrudniasz mu ruch,te kości pod nogi mogą być jakimiś drobnymi działaniami. Jednak później decydujesz się na ostateczną konfrontację, w której on pada, czyli zostaje okiełzany. Wzięłaś nad nim górę. Wtedy twoje zainteresowanie pada na mamę na tłustej krowie. Może ona wykazywać na jakieś powodzenie, dobrobyt. Korzyści, które są jej udziałem, ale kiedy do niej próbujesz dołączyć, pójść w jej ślady czy też w jakiś sposób skorzystać z tego dobrobytu ponosicie obie stratę, niepowodzenie. Coś się psuje w tej relacji, czy działaniu, które miało Was łączyć. Ten zaniedbany dom może być obrazem tego co się między Wami dzieje, w Waszym stosunku do siebie. Zaniedbane relacje, kontakty. Na zewnątrz wszystko ładnie, ale w środku problemy do oczyszczenia, rozwiązania. Widzisz tam też nagrobki mogące obrazować jakieś pogrzebane emocje, marzenia, plany. Być może to wszystko, co od siebie odrzucasz. A nagrobek i napis na nim zachęca, abyś sama pomogła sobie. Pomyślała jak zająć się swoimi sprawami i tym co od siebie odsunęłaś. Zajęłaś się tym jak ogrodnik tymi kwiatami, które dogląda, opiekuje by rosły. Może też dotyczyć to kwestii uczuciowej, jeśli również w tej dziedzinie nie wiedzie Ci się najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialam sen o wilku, bylam w lesie z mama o jakas kobieta, nagle zobaczylam wilka, który zaczął mnie atakować, ja lapalam go za szczeki, na koniec go zabilam i zobaczylam kosci w lesie. Jak mogę zinterpretować ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin działu, każdy sen winien znajdować się w osobnym temacie, tytuł powinien być też poprawny - tytuł tego wątku ja wyjątkowo poprawiłam. Poza tym wypadałoby podziękować za interpretację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...