Jump to content

Tulipany

killerqueen
 Share

Recommended Posts

Witam. Miałam troszeczkę taki nietypowy jak dla mnie sen... Nigdy takiego nie doświadczyłam:

Widziałam pole cale w tulipanach. Tych kwiatów było bardzo dużo i gęsto rosły. Dominował kolor czerwony, gdzieniegdzie widać było żółte plamy, czyli te koloru żółtego. Zerwałam jednego z nich, koloru czerwonego z myślą o mamie, żeby Jej go podarować. Wahałam się trochę czasu, ale zerwałam.Na tym sen się kończy.

Dodam, iż jestem dziewczyną i to trochę dziwne dawać kwiaty mamie... Co ten sen moze oznaczać?

Dziękuję za odpowiedzi.

Według sennika oczywiście mogę się mylić : )

Jeżeli widziałaś takiego otóż tulipana oznacza to ,że nie masz sądzić bliskich według pozorów. .

zrywanie natomiast oznacza : zapowiedź znajomości z piękną, lecz powierzchowną osobą

I teraz mam pytanie czy Dałaś go mamie czy tylko go zerwałaś?

Pozdrawiam

Aha,czyli nic więcej nie mam do omówienia..:)

jednak chodzi o to,że poznasz piękną osobę,lecz nie możesz postrzegać jej według pozorów i komentarzy innych.

Pozdrawiam

La Passion.. :P

Według sennika to można sobie dowcipy poopowiadać a nie zinterpretować sen...

killerqueen, ile masz lat jeśli mogę spytać? Myślę że sen w ładny sposób obrazuje dojrzenie Twoje do pewnej decyzji, do podjęcia pewnych kroków.

19. Ostatnio mam takie troche kłopoty w sprawach miłosnych i zakończylam to definitywnie. Może ma to jakis zwiazek z tym? Interpretacja o tej powierzchniowości mogłaby się sprawdzić, bo wlasnie fizycznie bardzo mnie pociągal, a intelektualnie pustka...