Jump to content

Dziwny rytuał religijny,drzwi malowane na czerwono,oznaki opętania !

bezimienna
 Share

Recommended Posts

W moim śnie siedziałam z dziadkami i siostrą w mieszkaniu dziadków.Przyjechał do nich mój wujek z którym raczej nie mamy kontaktu(jest on bardzo rzadki).Zaczął on opowiadać moim dziadkom o jakimś nowym obrzędzie religijnym, który niby popiera sam papież,a polega na pomalowaniu drzwi wejściowych do mieszkania specjalnym olejkiem,który wręczył mojej babci,a później na odmówieniu jakiejś specjalnej modlitwy.Olejek byl koloru czerwono-brunatnego,a sam rytuał miał odganiać od mieszkania złe duchy.Gdy siedziałam i słuchałam tego wszystkiego coś mi w tym wszystkim nie pasowało.Zaś moja babcia była bardzo zaangażowana i przejęta tym co mój wujek mówił.Zauważyłam ,że mój dziadek też słuchał tego wszystkiego bez przekonania więc z nim porozmawiałam.Okazało się,że on również nie wierzy w uzdrawiającą moc tego rytuału i że wynikną z tego pewnie jakieś kłopoty.uznaliśmy,że trzeba być przy tym rytuale.Nastepnie nie wiem dlaczego ale widziałam siebie klęczącą przy drzwiach,maczałam gąbeczkę w miedniczce z tym olejkiem i zaczęłam smarować nim drzwi.Pomalowałam ok.20cm framugi u samego dołu drzwi.Przerwaliśmy rytuał sama nie wiem dlaczego.chodziłam po domu i zauważyłam,że szuflady w pokoju mojej babci same zaczeły sie powoli odsuwać i zamykać.Powiedziałam o tym wszystkim,jednak mój dziadek stwierdził,że one tak zawsze mają.Następnie chciałam z siostrą iść już do domu (w przekonaniu,że jest już ok.23-24) spojrzałyśmy na zegarki ,a na wszystkich w mieszkaniu byla godzina 3:27.Przeraziłam się i wiedziałam już na 100%,że jest tu coś nie tak.Zaczęłam mówić do wszystkich czy nie widzą tego co się dookoła dzieje,potem już krzyczałam z łzami w oczach,że bardzo ich wszystkich kocham i nie chce żeby coś złego im się stało.Światło zaczęło gasić się i zapalać.Krzyczałam czy oni tego wszystkiego nie widza. Moja babcia zachowywała się jakby była w jakims transie i nie docieralo do niej to co mowie.w koncu nie widziałam innego rozwiązania i krzyknęłam 'diable pokaż się!!' wtedy światło w całym domu zgasło, a mój pies zaczął wariować. Światło zapaliło się ,a ja zaczęłam wykrzykiwać 'Ojcze nasz' i po pierwszym wersie wszyscy sie do mnie dołączyli.W tym momencie mój sen się skończył.

Bardzo proszę o interpretację,bo mam głupie przeczucie,że ten sen znaczy coś niedobrego.

Z góry bardzo dziękuję :)