Jump to content

Sen kontynuowany od czterech lat


Yumiko
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Chodzi o to, że od ponad czterech lat mam taki dziwny sen. On nigdy się nie powtarza, a wręcz ciągle kontynuuje... Mówiąc dokładniej śni mi się chłopak, którego nie znam w "normalnym życiu". Na początku wyglądało to tak, że się zapoznaliśmy i w ogóle, potem w miarę upływu czasu zostaliśmy parą nawet się zaręczyliśmy... Zawsze jak we śnie np ktoś mnie goni czy czuję się zagrożona lub smutna to idę do niego. Można powiedzieć, że podczas snu prowadzę drugie życie... Ten sen jest raczej snem świadomym. Wszystko to dzieje się w moim otoczeniu w jednym miejscu. Tylko dwa sny (z tej serii) były w innych miejscach, a tak to ciągle jedno i to samo.

Już od dawna zastanawiam się co ten sen może oznaczać. Może to jest zapowiedź mojego przyszłego życie czy coś w tym kierunku? Heh nie wiem, nie znam się zbyt dobrze na tych sprawach, więc proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Animus jest "osobą" która odzwierciedla twój męski pierwiastek. W snach czesto jest osobą (oczywiście meżczyną) z którym sie rozumiemy bez słowa lub poprostu mamy wrażenie nadzwyczjnej bliskości i silnych więzów emocjonalnych. To porostu twoja "druga połowa" ta która pcha cie do zmian, działań, wyzwań - czyli jednym słowem do tego czego Anima - wewnetrzna kobieta (ta przeważnie "prześladuje" mężczyzn) nie jesst zdolna. Pierwiastek żeński jest pierwiastkiem uczuciowym, biernym, nie mogącym podjąć działań czy nie zdolnym do ryzyka ale za to pełnym czułości i uczuć macierzyńskich i to takie swoiste uzupełnienie ON działa i poluje ONA kocha i czeka. Reasumując te dwie osobowości połączone w jedno stanowią nas samych a w twoim przypadku kobietę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...