Jump to content

włosy, dziecko

sosik89
 Share

Recommended Posts

Śniło mi sie ostatnio, ze widziałam moją mała siostrzenicę, która ma 6 lat jak obcinano jej włosy. Nic więcej nie widziałam, tylko jej tył i nożyczki. Włosy były koloru brazowego i dosć sporo ich obcięto...

pomożecie?

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• ogi
      By ogi
      Mialam bardzo dziwny sen, to bylo w noc przesilenia. Snilo mi sie, ze bylam w starym, duzym domu. Byl bardzo ladny i przytulny ale jednoczesnie dosc zakurzony. Siedzialam przy malym stoliku z kolezanka , z ktora nie widzialam sie od podstawowki i z jeszcze jakas dziewczyna, ktorej nie znam w prawdziwym zyciu. Robilysmy jakies robotki reczne i spiewalysmy piekna ale dosyc smutna albo inaczej - wzruszajaca piosenke. Zobaczylam, ze sa schody ktore prowadza w gore na strych wiec tam weszlam. Na strychu przy biurku siedzial odwrocony plecami mezczyzna. ODwrocil sie do mnie iokazalo sie , ze jest to moj byly chlopak , a w zasadzie to mezczyzna skladajacy sie z prawdziwych mezczyzn, z ktorymi bylam w zwiazkach lub na ktorych mi zalezalo. Mial dluga brode i wygladal na bardzo zmeczonego. Powiedzial, ze pracuje tam od dawna i nawet nie pamieta kiedy ostatnio jadl, wiec chcialam upiec mu kurczaka na obiad Zeszlam na dol i chcialam wyjsc do sklepu ale przed domem byli policjanci, ktorzy pochylali sie nad zwlokami przykrytymi przescierdlem i robili jakies raporty. Przestraszylam sie strasznie tych zwlok i nie chcialam wyjsc, zeby na nie nie patrzec. Ten chlopak powiedzial mi, zebym wyszla zatem tylnymi drzwiami, tak tez zrobilam. Wybieralam najlepsze owoce i warzywa zeby jedzenie bylo jak najlepsze. Kiedy wrocilam do domu, stala tam mala dziewczynka. Miala dlugie blond wlosy, byla sliczna i na oko miala 8/9 lat. Przypomnialam sobie, ze to jest moja lub corka lub dziewczynka , ktora kiedys chcialam adoptowac. Przypomnialam sobie, ze uciekalysmy przed jakimis ludzmi i zostalysmy rozdzielone. Przytulilam ja i poczulam, jak mocna ja kocham i zaczelam plakac. Plakalam z milosci, ze szczescia ze ona znowu mnie znalazla i tez ze smutku, ze o niej nie pamietalam. Obudzilam sie naprawde mokra od lez.
      Prosze o pomoc
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Ostatnio pracuję nad sobą i zagłębiam się w siebie. Wczoraj w nocy po rozmowie 'ze sobą', następnie po medytacji i próbie OBEE, miałam dziwny sen. Był bardzo wyraźny, ale nie potrafię go zrozumieć. Dodam, że wczoraj po medytacji miałam wrażenie, że to nie jestem ja, patrzyłam w lustro i jakbym nie widziała siebie, poczułam bardzo silnie taką chęć oddzielenia siebie od ciała (stąd próba OBEE, byłam całkiem blisko, ale niestety nie udało się).

A więc śniło mi się, że obcięłam włosy. Sama sobie, o tak, nie wiem dlaczego, ale sama byłam w szoku, że to zrobiłam. Od zaaaawsze miałam długie blond włosy, całe życie zapuszczam, to mój duży atut i nigdy bym ich nie ścięła! A we śnie byłam z kimś (nie wiem z kim, stał na boku), wzięłam nożyczki takie chyba fryzjerskie, metalowe i ciężkie i po prostu chwyciłam włosy po prawej stronie i ciach. Robiłam to patrząc w lustro. Po tym jednym obcięciu byłam sama w szoku dlaczego to zrobiłam, płakałam. Nagle się obejrzałam miałam już całe włosy ścięte. Mniej więcej na wysokości ramion (teraz mam włosy prawie do pasa, więc różnica ogromna!), chociaż były one krzywo pościnane tzn z prawej strony były do ramion, ale po lewej stronie włosy miałam prawie jak chłopak, grzywka w dodatku tez obcięta i to jakoś beznadziejnie. Całe włosy były ogólnie jakieś krzywo obcięte, bez żadnego zamysłu, niesforne, każdy w inną stronę. Płakałam i próbowałam się jakoś pocieszyć, że coś da się z tym zrobić, że da się to jakoś uratować i jednocześnie sama się zastanawiałam dlaczego to zrobiłam :/ Płakałam cały czas, próbowałam te włosy jakoś ułożyć, żeby to po ludzku wyglądało, ogarnąć jakąś tą grzywkę, nastąpiły jakieś próby uczesania się grzebieniem. Tłumaczyłam sobie, że zawsze miałam proste włosy, a teraz jak będą takie krótkie to nabiorą lekkości i będą falowane tak jak kiedyś, próbowałam chyba je jakoś zapleść, żeby właśnie takie falowane jak od warkocza były, tzn w sumie nie widziałam tego zaplatania, ale nagle moje włosy były właśnie takie falowane albo może to było moje wyobrażenie siebie w falowanych we śnie, sama nie wiem. Tak czy siak, próbowałam jakoś wyglądać, efekt końcowy nie był zły, ale i tak byłam załamana "Bo gdzie moje długie włosy?! Zawsze miałam długie! Przecież miałam włosy do pasa, jak ja mogłam tak zrobić?!"

Co oznacza ten sen?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Zacznę od tego, że zauważyłam ostatnio, że na tęczówce zrobiła mi się taka plamka. No i śniło mi się, że chyba czesałam włosy i jak już je tak ładnie rozczesałam to zaczęłam się przeglądać w lustrze i się okazało, że miałam takie piękne, proste, prosto ścięte włosy do pasa - takie właśnie jakie bym chciała mieć, właśnie takie sobie zapuszczam Później podeszłam do lustra bliżej, bo chciałam zobaczyć jeszcze raz tą swoją plamkę na tęczówce, otwieram oczy szeroko, przyglądam się im w lustrze i zdziwienie, bo okazuje się, że mam zelone oczy (a naturalnie mam niebieskie). Przyglądam się, strzelam różne miny - no zielone tęczówki mam Stwierdziłam w końcu, że to pewnie przez to światło tak to wygląda i na tym sen się skończył.

Czy taki sen coś oznacza?
    • araucaria
      By araucaria
      Wiem, że temat już się przewijał, ale może ktoś zechce mi pomóc
      W moim śnie nagle zauważyłam, że mam ciążowy brzuch i zaraz potem urodziłam dziewczynkę. Nic nie bolało i chyba nie było krwi. Po jakimś czasie dotarło do mnie, że muszę ją nakarmić, więc dałam jej pierś. Bałam się, że za mało się nią opiekuję i może mieć przez to uraz, ale dziewuszka była uśmiechnięta i chyba szczęśliwa. Nikt o niej nie wiedział. Sama się nią opiekowałam. Nagle miała już koło roczku i wtedy postanowiłam, że czas ją pokazać. Schodziłam po jakiejś drabinie, niosąc ja na rękach. Obok szedł jej ojciec. Zamierzaliśmy "pokazać ją światu". A, i jeszcze jedno. Dziewczynka była radosna i roześmiana, a na imię miała Ola. Poza tym sen był wyjątkowo wyraźny.
      Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zechciał zinterpretować ten sen. Z góry serdecznie dziękuję.
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Śniło mi się, że szłam z mamą coś załatwić, weszłyśmy do jakiegoś budynku i tam zobaczyłam swojego chłopaka w towarzystwie jakiejś dziewczyny, takiej typowej 'dresiary' (nastolatka) i dziewczynki w kwiecistej sukience (poziom podstawówki). Byłam zdenerwowana i w szoku, ponieważ z smsów chłopaka wynikało, że powinien być gdzie indziej (okłamał mnie). On rozbawiony i z uśmiechem na twarzy, że tak powiem 'bujał' się między nimi i akurat mieli wychodzić. Zauważyłam, że był trochę inaczej ubrany niż tak jak ja go zawsze widuje (przynajmniej takie było moje wrażenie, bo ubrany był tak samo jak go widzę na co dzień, jedyna różnica to, że miał szarą skaterską czapkę na głowie (których on nie lubi) tyle, że bardzo zadartą daszkiem do góry (założoną w stylu dresiarzy, coś takiego)). Zaaferowana podeszłam do niego, on był bardzo zdziwiony, na mój widok powiedział, że nie spodziewał się mnie tu spotkać. Zaczęłam wypytywać co on tu robi, co to za dziewczyny, ale oni tak jakby uciekli. Nie mogłam za nimi pobiec, bo musiałam załatwić sprawę, ale w końcu wybiegłam za nimi, jednak oni zdążyli już wyjść. Ogólnie miałam takie wrażenie, że chłopak mnie okłamał i, że przy nich jest inny niż przy mnie, że w ogóle mnie okłamywał przez cały czas, coś takiego.

Później udało mi się jakoś dowiedzieć, gdzie jest mój chłopak - w mieszkaniu jednej z tych dziewczyn. Zadzwoniłam do drzwi, gdy lekko się otworzyły od razu weszłam z krzykiem i pytaniami kto to itd. Okazało się, że mój chłopak ma romans! Zdradzał mnie z tą dziewczynką z podstawówki! Byłam rozgoryczona, wściekła i strasznie płakałam. Zaczęłam rzucać tą dziewczynką (dawałam rade, bo była mała i drobna), szarpać itp. Miałam pretensje do tej nastolatki (jej koleżanki), że na to pozwoliła, że pozwoliła takiej gówniarze mieć romans z moim chłopakiem. Przy okazji nią też trochę szarpałam, aż w sumie się zdziwiłam, że taka 'typiara' (co to one zawsze takie mocne są), była mną wystraszona, nie próbowała mi nic zrobić itd.
      Strasznie płakałam, czułam się okropnie i w tym momencie się przebudziłam i okazało się, że płakałam nawet przez sen :/ Co zdarzyło mi się tylko kilka razy w życiu...

Co oznacza ten sen? Proszę o interpretację.
  • Create New...