Jump to content

Były chłopak z nową dziewczyną, a ja... naga?!

franczeska
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się dziś, że robiłam w domu imprezę i przyszedł nieproszony mój były chłopak (z którym rozstałam się ponad 2 lata temu. nie myślę o nim, nie tęsknię za nim, ani nic!) ze swoją dziewczyną. Ta dziewczyna ciągle się ze mnie śmiała, nie wiedziałam dlaczego. I nie wiem dlaczego siedziałam obok nich, skoro z nimi nie rozmawiałam nawet, tylko powstrzymywałam łzy (bo ta dziewczyna tak mnie wyzywała). W końcu ten mój były zaczął mnie szczypać po plecach. Szczypał i szczypał, i szczypał. Ja zdenerwowana wstałam i wyszłam do innego pokoju, a on szedł za mną i mnie szczypał po brzuchu, po plecach, po rękach. Krzyknęłam "czemu ty mnie szczypiesz?!?!" a on "zebys sie ubrała" i dopiero wtedy zauwazylam, ze jestem w samej bieliznie. x_X

Pracuje wiec naszybko ja to tak widze:

Widzisz nie wiem jak Wasza relacja się zakończyła. Stąd są jakby 2 wytłumaczenia

Pisząc, że mineły 2 lata i nie tęsknisz, nie myślisz a ni nic:) to nie oznacza jeszcze zakończenia tego etapu życia. Może świadomość masz jasną ale nie wiesz co na to Twoja podświadomość. Czesto jest tak że albo jest ona dalej skrzywdzona i rozpamietywuje miniony czas. Często tworząc pewne wzorce, które mają wpływ na dalsze życie. W czasie kiedy pojawia się pewna sytuacja nasza podświadomość reaguje mając historie tego co przeżyła. temat rzeka wiec nie bede tu pisał o tym...Innymi słowy Twoje doświadczenie sprzed 2 lat może się ciagnąc po dzis dzień. Piszę to ze swojego doświadczenia:) Pytanie zasadnicze - wybaczyłaś mu? a przede wszystkim sobie? na pewno nie lub tylko swiadomie:) ten sen na to wslazuje

Zrób tak oczywiście z wiarą w to co robisz:

- znajdź ciche miejsce wieczorem, bez TV radia i telefonu, bez krzyków i rozmów wokół, zamknij oczy, rozluźniej się i wyobraź sobie że otwierasz się na miłość, wybaczanie prośby

- powiedz po cichu - za pomocą prośby zwracam się do Boga o to bym otrzymała tyle energii mocy, milości i mądrości abym mogła wyrazić skruchę, wybaczyć .......(jemu) za to że mnei skrzywdził, wybaczyś sobie za to że się złościłam, osądzałam itp (co CI przyjdzie do głowy) i proszę aby moja złość, osądzanie, czy złe wspomnienia zmieniły się w akceptację dla tej osoby oraz dla siebie, moje lęki przed tym iż jestem kobietą zamieniły się w pełna akceptację

- teraz musisz zacząc analizować każde wydarzenia i sytuacje jakie miałaś z nim a które powodowały krzywdę lub to że osądzałaś złościłas sie czy zle mowialas

- pewnie trudno bedzie pamietac o wszystkim ale zrob to pare razy

zdziwisz się jak bedziesz sie wspaniale czuc:))

druga rzecz jaka może miec miejsce to w przypadku kiedy nie wybaczyłaś o On myśli o Tobie to wystrczy do takich snów, lub tez jego podswiadomość czuje sie skrzywdzona, bo przecież on mógł sie nie uwolnić :)

Ten sen to jakby informacja i przypomnienie Ci o rzeczach jakie należy zrobić, a to że sie tu znalazłaś nie jest przypadkiem;) Powodzenia:)

Edited by ssol