Jump to content

karawan

dagmin82
 Share

Recommended Posts

proszę o interpretację snu

dzisiaj śniło mi się jak zwykle ostatnio wiele snów, ale jeden zapadł mi w pamięci.

krótki, ale konkretny

czekałam na tatę i mojego chrześniaka w domu i wyjrzałam przez okno-

zobaczyłam karawan a w nim mojego chrześniaka (siedział sobie z tyłu)

bardzo się wystraszyłam że coś się stało tacie a on od razu mnie uspokoił że mojemu tacie nic się nie stało (wspomniał coś o włosach-że dziadek sobie zafarbował- nie wiem co to ma do tego, ale faktycznie wysiadł mój tata w ciemnych włosach)

Gdy przyszli do domu okazało się że mój tata poprostu kupił karawan a dokładnie dał narazie zaliczkę

A po co kupił? Ponieważ jest o wiele tańszy niż normalny samochód i zamierza go przerobić, przemalować i zrobić z niego normalny samochód

Proszę o interpretację snu ponieważ w internecie oznacza to tylko jedno DROGĘ NA CMENTARZ- przestraszyłam się bardzo!!!

dagmin82, w jakiejś sprawie Ci się ostatnio nie powiodło. Ten sen mówi, że nie powinnaś koncentrować swoich wysiłków na sprawie, która już jest na straconej pozycji. Myślę, że karawan w tej sytuacji oznacza pogrzebanie straconych nadziei lub uczuć. To, że Twój tato chciał przerobić karawan na normalne auto, oznacza taki Twój swoisty powrót to 'normalności'. Powinnaś teraz wykazać się spokojem, opanowaniem i rozwagą.

Pozdrawiam.

Bardzo dziękuję! Naprawdę jestem bardzo wdzięczna za "taką" interpretację snu bo bardzo się martwiłam :) (Zwłaszcza że jestem w 9 m-cu ciąży) Ulżyło mi- dzięki

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• m_a_d_z_i_k
      By m_a_d_z_i_k
      Śniło mi się, że uciekałam. I co dziwniejsze, że to nie jako ja ale jako mężczyzna. Dość przystojny brunet. Został on skazany za jakieś ciężkie przestępstwo i próbował(am) uciekać. Co chwilę się to zmieniało czyli najpierw uciekałam niejako w jego ciele a potem patrzyłam na niego z boku. Ale zawsze miałam uczucie że to ja uciekam. Policja urządziła obławę. Kilka razy mnie (jego) łapali a ja(on) i tak uciekałam. Byliśmy w sklepie i próbował uciekać bocznym wejściem. Pamiętam że to był taki duży hipermarket czyli w wszystko w jednym miejscu. Pamiętam dość dobrze że przechodziłam obok wieszaka z bluzkami takimi tunikami letnimi. Wyszliśmy z tego sklepu. Potem widziałam jak ten mężczyzna przebrał się za takiego staruszka i przeszedł obok policji niezauważony. Kiedy tak patrzyłam na niego nagle zobaczyłam karawan. Zatrzymał się bo stał w korku. Przyszło mi wtedy na myśl że mógłby uciec w tym karawanie. Wsadzilibyśmy go do trumny i by wyjechał. Odwróciłam się i weszłam do jakiegoś budynku(możliwe że to był jakiś bank bo pamiętam było dużo szkła). Wielkie szklane okna i pamiętam zjeżdżałam ruchomymi schodami. Potem sen się urwał ale wydawało mi się że chyba zdołał uciec jako ten staruszek. Przez cały ten sen bałam się że mnie złapią a jak mnie łapali to od razu zaczęłam myśleć nad sposobem ucieczki i uciekałam. Pamiętam że na widok karawanu się nie bałam tylko tak jak pisałam wcześniej myślałam jakby go wykorzystać żeby umknąć policji. Proszę o interpretację bo jak zobaczyłam co znaczy sen o karawanie to się naprawdę przestraszyłam. Dodam że mam lat 29 i jestem sama. Ostatnio bardzo często mi się śni ucieczka.
    • constantin
      By constantin
      Witam! Jakiś czas temu przyśnił mi się sen (z mnóstwem symboli ), który był moim najgorszym koszmarem. Mimo, iż było to już dosyć dawno temu, to do tej pory nie daje mi to spokoju. Proszę o pomoc w interpretacji.

Były urodziny mojej Mamy. Zjechała się cała rodzina i jak to u mnie bywa na tego typu imprezach - kobieca część rodziny siedziała przy kawie w kuchni, a męska do góry w pokoju Taty. Wszedłem do kuchni i rozmawiałem z mamą. Po chwili moją uwagę przykuł wiszący na ścianie nowy zegar, który był prezentem od kogoś. Był on o tyle niezwykły, że miał kształt równoległoboku, a godziny na tarczy były przesunięte o dwie do przodu (tam gdzie zwykle jest 12 była 2) i pokazywał 2. Po tym udałem się na górę do pokoju.Tam moi bracia i szwagier o czymś sobie rozmawiali. Po chwili zwróciłem uwagę na moich dwóch siostrzeńców, którzy byli na balkonie i znaleźli sobie dość "oryginalną" zabawę - starszy wdrapywał się na dach, a młodszy na zardzewiały stelaż od anteny satelitarnej. Podskoczyło mi ciśnienie, bo czułem, że zaraz coś się stanie - no i stało się. Stelaż się połamał, a ja w ostatniej chwili chwyciłem siostrzeńca za rękę. Niestety nie dałem rady go utrzymać i spadł. Już chciałem zbiegać na dół, ale zauważyłem, że mały się pozbierał i pobiegł dalej, więc wróciłem do pokoju i usiadłem na fotelu, naprzeciw drzwi balkonowych. Nie było tam już moich braci ani szwagra ale była za to moja druga siostra, która i w śnie i w rzeczywistości była w ciąży. Leżała na łóżku po mojej lewej stronie i oglądała TV. W tym momencie wydarzył się totalny absurd! Przez drzwi balkonowe wjechał do pokoju karawan zaprzęgnięty w dwa czarne konie, a na nim malutka trumna, w której siedziało dziecko. Miało może około roku i było (że tak powiem) w stanie rozkładu. Patrzyło się na mnie czerwonymi, świecącymi oczami i śmiało się. Karawan wjechał przez drzwi balkonowe i nie zatrzymując się, wyjechał drzwiami wejściowymi tuż po mojej prawej stronie. Ja w ciężkim szoku pytam się siostry: widziałaś to?! ten karawan? Odpowiedziała, że nic nie widziała. Byłem tak przerażony, że położyłem się obok niej na tym łóżku. Gdy spojrzałem na siostrę zauważyłem, że to dziecko stoi na jej brzuchu i patrzy na mnie w taki sam sposób jak przedtem. W tym momencie się obudziłem.

Ten sen może wydawać się śmieszny, bo karawan wjechał mi do pokoju (i to przez balkon:P), ale uwierzcie, że mi do śmiechu nie było. Nie dość, że sam sen był bardzo realistyczny, to jeszcze przez kilka miesięcy bałem się o zdrowie mojej siostry i jej córeczki. Na szczęście siostrzenica urodziła się zdrowa i obie z siostrą mają się dobrze:), ale ja dalej nie wiem co ten sen oznaczał... Pomóżcie.
    • ilona1984
      By ilona1984
      Witam serdecznie,
      Bardzo proszę o interpretację snu, jestem trochę przerażona po przeczytaniu znaczenia snu w senniku
      Otóż śniło mi się że jestem na podwórku pod domem rodziców, popatrzyłam w niebo, szybko zaczęło się chmurzyć i spadł deszcz.
      Poszłam do domu. W pewnym momencie zorientowałam się że nie zamknęłam szyb i drzwi w aucie i pobiegłam je zamknąć. Deszcz padał dalej.
      Zamknęłam szyby i drzwi.
      Zobaczyłam, że moje auto zastawił czarny karawan, niewiem w jaki sposób, ale za moment auto stało już w innym miejscu (już nie zastawiał go karawan)
      Martwię się ponieważ obie z córką jesteśmy chore, a w senniku ten sen bardzo źle wróży:(
      Czy ktoś mógłby mi pomóc zinterpretować ten sen?
      Pozdrawiam
    • elvira87
      By elvira87
      snilo mi sie ze jechalam w samochodzie rodzina a przed nami jechal karawan z trumna w srodku wygladalo tak bysmy jechali na pogrzeb.snila mi sie rowniez karta 9 pik ze z kims rozmawialam i pokazalam mu ta karte a nastepnie sama ujrzalam ze to 9pik. wierze w sny i sie troche boje bo na internecie sa zel interpretacje tych snow
  • Create New...