Skocz do zawartości

karawan


dagmin82

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o interpretację snu

dzisiaj śniło mi się jak zwykle ostatnio wiele snów, ale jeden zapadł mi w pamięci.

krótki, ale konkretny

czekałam na tatę i mojego chrześniaka w domu i wyjrzałam przez okno-

zobaczyłam karawan a w nim mojego chrześniaka (siedział sobie z tyłu)

bardzo się wystraszyłam że coś się stało tacie a on od razu mnie uspokoił że mojemu tacie nic się nie stało (wspomniał coś o włosach-że dziadek sobie zafarbował- nie wiem co to ma do tego, ale faktycznie wysiadł mój tata w ciemnych włosach)

Gdy przyszli do domu okazało się że mój tata poprostu kupił karawan a dokładnie dał narazie zaliczkę

A po co kupił? Ponieważ jest o wiele tańszy niż normalny samochód i zamierza go przerobić, przemalować i zrobić z niego normalny samochód

Proszę o interpretację snu ponieważ w internecie oznacza to tylko jedno DROGĘ NA CMENTARZ- przestraszyłam się bardzo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagmin82, w jakiejś sprawie Ci się ostatnio nie powiodło. Ten sen mówi, że nie powinnaś koncentrować swoich wysiłków na sprawie, która już jest na straconej pozycji. Myślę, że karawan w tej sytuacji oznacza pogrzebanie straconych nadziei lub uczuć. To, że Twój tato chciał przerobić karawan na normalne auto, oznacza taki Twój swoisty powrót to 'normalności'. Powinnaś teraz wykazać się spokojem, opanowaniem i rozwagą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję! Naprawdę jestem bardzo wdzięczna za "taką" interpretację snu bo bardzo się martwiłam :) (Zwłaszcza że jestem w 9 m-cu ciąży) Ulżyło mi- dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...