Jump to content

Karawan, deszcz, samochód


ilona1984

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Bardzo proszę o interpretację snu, jestem trochę przerażona po przeczytaniu znaczenia snu w senniku :(

Otóż śniło mi się że jestem na podwórku pod domem rodziców, popatrzyłam w niebo, szybko zaczęło się chmurzyć i spadł deszcz.

Poszłam do domu. W pewnym momencie zorientowałam się że nie zamknęłam szyb i drzwi w aucie i pobiegłam je zamknąć. Deszcz padał dalej.

Zamknęłam szyby i drzwi.

Zobaczyłam, że moje auto zastawił czarny karawan, niewiem w jaki sposób, ale za moment auto stało już w innym miejscu (już nie zastawiał go karawan)

Martwię się ponieważ obie z córką jesteśmy chore, a w senniku ten sen bardzo źle wróży:(

Czy ktoś mógłby mi pomóc zinterpretować ten sen?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim - na co jesteście chore? Czy to coś poważnego?

 

Na początek powiem Ci, że karawan nie zapowiadał rychłej i pewnej śmierci, to raczej symbol strachu przed nią, myślenie o niej, ale też strach przed poważnymi dolegliwościami, przez które tracimy zdrowie. Tak więc gwarantuję Ci, że nie stanie się nic strasznego, przynajmniej sen tego nie zapowiada jako wydarzenia w przyszłości.

Dom rodziców to powiązania rodzinne, ale też wartości, które nabyliśmy. Chmury zasłaniające niebo to kłopoty, które nadeszły. Zamykasz samochód (jest on symbolem kierowania życiem), chcesz obronić się przed kłopotami, ale to nic nie daje, te one same nie znikną i nie da się ich nie zauważać (karawan). Nie oznacza to, że problemy będą już zawsze, po prostu trzeba będzie do rozwiązania ich włożyć dużo siły. A zmiana miejsca samochodu, to chyba znak, że trafiłyście z córką na dobry trop, może chodzi o dobrego lekarza czy leki.

Edited by Reina
Link to comment
Share on other sites

Nie jest to nic bardzo poważnego, zapalenie oskrzeli u córki ale bardzo wysoko gorączkowała od kilku dni, dopiero dzisiaj nastąpiła poprawa :) na szczęście.

Dziękuję ci bardzo za odpowiedź. Podniosłaś mnie na duchu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...