Jump to content

Spadanie, powracający.

Bauii
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam sen, w którym spadam z jakiegoś miejsca. Zawsze widzę co to za miejsce. Pierwszy raz ten sen i to uczucie miałem w wieku 5 lat. Tylko wtedy nie śniło mi się spadanie, tylko to, że wpadłem pod wodę z lodu.

Ogolnie rzecz biorąc sen wygląda tak:

Stoję gdzieś, bądź coś robię i nagle spadam z tamtąd. Trwa to czasem 1sec. czasem dość długo, kiedy już uderzam w ziemie, budzę się z uczuciem jakbym wpadł do zimnej wody. Co mogą oznaczać te sny ?

Witaj Bauii,

Czy możesz mi powiedzieć coś więcej o sobie.

Od tego zależy interpretacja twoich snów.

Pytam o wiek (w przybliżeniu) oraz o stan cywilny.

Jeżeli krępujesz się tutaj, to przyśli mi na pw.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• led
      By led
      Śniło mi się, że stoję na skraju klifu, razem z moim wymarzonym mężczyzną i jego dziewczyną (która pojawiła się tylko we śnie, taka osoba nie istnieje). W skałę wrośnięte jest drzewo i wystająca spróchniała gałąź. Świadoma tego, że gałąź jest niestabilna, wchodzę na nią i spadam, aż wpadam do jeziora, które znajduje się pod tym klifem. W jeziorze rosną sobie korzenie, które są korzeniami tego drzewa. Wpadam do wody i nic mi nie jest. Mam w głowie myśl, która mi przyszła w czasie spadania do wody, mianowicie "nic mi nie jest, mimo że mnie ostrzegał, że tego nie przeżyję". Myślicie, że Freudowska interpretacja byłaby na miejscu? W końcu on twierdził, że wszystko, zwłaszcza spadanie, ma podłoże seksualne. Normalnie, teorie Zygmunta Freuda do mnie nie trafiają, jednak tym razem pojawił się też wątek mężczyzny.. Poproszę o pomoc w interpretacji.
    • marokosun12
      By marokosun12
      Witam od dwóch dni mam bardzo niepokojące realistyczne sny. Proszę o ich interpretacje. dodam jeszcze że praktycznie nigdy nic mi sie nie sni a te sny byly łudzaco realistyczne!

Wczorajszy sen:

stoje na górze jest brzydka pogoda, pada, wieje. moj tata stoi na szczycie.nagle zaczynam ześlizgiwać się z drogi pokrytej asfaltem i tzw. kocimi łbami prowadzacej na górę. moj tata probuje mnie zatrzymac ale ja dalej spadam. jest ślisko i nagle przewracam się i zaczynam długo koziolkowac na dół i nagle zdaje sobie sprawe ze to tylko sen i mam kontrole nad nim i powoli... zatrzymuje się.

Dzisiejszy sen:

śniło mi się że mam pokryte duże obszary ciała ochydną, niebiesko zielona owrzodzona pleśnia. to bylo obrzydliwe. mialam wlasnie jechac do lekarza.

Pozdrawiam!
    • Nejti
      By Nejti
      Zagapiłam się w ścianę pokrytą czerwonymi cegłami i nagle przeniosłam się się na szczyt jakiś betonowych schodów. Od tego momentu sen stał się niezwykle realny. Uniosłam ręce do góry i tylną stroną złączyłam ze sobą dłonie. Dokładnie pamiętam ten dotyk a także świadomość tego iż jest to sen. Chciałam stamtąd polecieć dlatego skoczyłam, lecz zamiast wzbijać się w powietrze zaczęłam spadać w dół i to kilkakrotnie szybciej niż spadałoby się normalnie. Wszystko wokół mnie zaczęło przeistaczać się w jakąś nicość. Spada jąc czułam lęk lecz gdy się obudziłam...możecie uznać mnie za wariatkę ale byłam zadowolona z tego że w końcu przyśniło mi się coś, co było w stanie dostarczyć mi choć trochę adrenaliny. Zdecydowanie wolę koszmary niż błąkanie się po autobusach i szukanie zaginionych plecaków. =.=
    • Guest sheina
      By Guest sheina
      często mi się śni, że idę po jakiejs kladce, w niebie to jest raczej bo nic poza chmurami i blekitem nei widac, czasmi nawet bez chmur, i nagle robie krok, spadam, w tym momencie brakuje mi powietza i sie budze...

cóż to takiego ? ;/
    • martix
      By martix
      Co oznacza sen w ktorym lecimy samolotem???Snilam ze lecialam z wujkiem z ktorym juz dawno nie mam kontaktu.Nagle samolot zaczal spadac,czulam ze wirujemy to bylo okropne uczucie...mialam smierc przed oczami.Probowalam ratowac siebie i wujka uciekajac w tylnia czesc samolotu lecz samolot nagle sie rozbil.Ja spadlam na ziemie...A wujek niestety uderzyl sie o jakis odlam i poczulam tylko na swojej glowie jego krew...wiedzialam ze nie przezyl,co moze oznaczac ten sen??
  • Create New...