Jump to content

Skok ze schodów

Nejti
 Share

Recommended Posts

Zagapiłam się w ścianę pokrytą czerwonymi cegłami i nagle przeniosłam się się na szczyt jakiś betonowych schodów. Od tego momentu sen stał się niezwykle realny. Uniosłam ręce do góry i tylną stroną złączyłam ze sobą dłonie. Dokładnie pamiętam ten dotyk a także świadomość tego iż jest to sen. Chciałam stamtąd polecieć dlatego skoczyłam, lecz zamiast wzbijać się w powietrze zaczęłam spadać w dół i to kilkakrotnie szybciej niż spadałoby się normalnie. Wszystko wokół mnie zaczęło przeistaczać się w jakąś nicość. Spada jąc czułam lęk lecz gdy się obudziłam...możecie uznać mnie za wariatkę ale byłam zadowolona z tego że w końcu przyśniło mi się coś, co było w stanie dostarczyć mi choć trochę adrenaliny. Zdecydowanie wolę koszmary niż błąkanie się po autobusach i szukanie zaginionych plecaków. =.=

Guest cyganicha

Aktualnie stoisz w miejscu w jakiejś sferze,byc może uczuciowej.Cos jakby a może nawet Ty sama się przystopowałaś,nie i koniec-dalej w to nie wchodzisz.Jednak mimo wszystko niebawem dasz sobie szansę,zaczniesz realizować nowe plany,odważysz się ale jednak chyba w nieodpowiednim momencie.Sen jest ostrzeżeniem,bys uważała na swoje plany,bys była ostrożna i z rozwagą przemyślała wszystko co zamierzasz uczynić.