Jump to content

wózek inwalidzki, interpretacja

olczi45
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację mojego ostatniego snu. Mianowicie śniło mi się, że gram w koszykówkę na wózki inwalidzkim. Mogłam ruszać nogami,ale oszukiwałam wszystkich,że jestem niepełnosprawna. Osoby z którymi z którymi grałam były zdrowe. Co to może oznaczać?

Moze to oznaczac, ze i w realu "oszukujesz" pewna grupe osob , moze bliskich? (koszykowka to gra zespolowa) , ze jestes bardziej nieporadna niz faktycznie jestes. Robisz to nieswiadomie, ale widocznie skutecznie, skoro inni nie orientuja sie w tej manipulacji. Byc moze dzieki temu zyskujesz wiecej uwagi, troski , specjalne traktowanie itp. Ale z drugiej strony tracisz mozliwosc pokazania innym w pelni wlasnych mozliwosci, sily, energii, zdolnosci dzialania itp.

Z drugiej strony moze byc tak, ze robisz tak pod wplywem tej grupy, by zyskac ich akceptacje (zgode na udzial w grze)- odgrywasz jakas role , bo wszyscy przyzwyczaili sie do tego , ze pod pewnymi wzgledami im nie dorownujesz ,jestes na gorszej pozycji (na wozku sie siedzi,wiec inni patrza na ciebie z gory) Zatem sen namawia bys w koncu znalazla w sobie sile by "wstac z wozka niepelnowartosciowosci" i pokazac innym , ze nie jestes od nich gorsza, ze pod kazdym wzgledem mozesz sie z nimi rownac.