Jump to content

Dziewczyna/Spotkanie/Tęsknota/Oczekiwanie.


Erlon
 Share

Recommended Posts

Witam,

od jakiegoś czasu miewam sny o mojej dziewczynie, dzisiaj był już trzeci raz, kiedy śniłem o tym samym, w jedynie innych "okolicznościach". Nie widziałem się z nią już ponad miesiąc (musiałem wyjechać) i niebawem mamy się spotkać. Codziennie ze sobą rozmawiamy itp., ale nadal dręczą mnie te sny. Opiszę je po kolei:

1. Byłem w jej domu, rozmawiałem z jej rodzicami, nawet jedliśmy razem obiad. Pamiętam, że ten dom nie był tym, w którym ona mieszka. Widziałem drzwi do jej pokoju, w którym, według zapewnień jej ojca, powinna znajdować się moja dziewczyna. Chciałem ją zobaczyć, a ona nie pozwoliła mi wejść. Przez resztę snu siedziałem przy stole i czekałem, aż się zjawi. Ponadto dom był w kolorze białym. I wewnątrz i na zewnątrz.

2. Wyjeżdżałem gdzieś razem z mamą jakimś dużym tirem (co strasznie mnie dziwi, bo ani ja, ani moja rodzina nie mamy nic wspólnego z tego typu transportem) i znów chciałem się z nią zobaczyć. Tym razem wszystko odgrywało się w okolicach domu mojego wujka. Byłem przekonany, że moja dziewczyna tam jest. Wiedziałem nawet, w którym oknie. Stałem pod tym oknem i mówiłem (nie do telefonu, nie krzyczałem) do niej, żeby pozwoliła mi wejść, a ona mówiła, że to nie ma sensu, bo i tak muszę jechać i tylko by mnie zatrzymywała. Przez resztę snu nadal stałem pod tym oknem i czekałem.

3.Przyśnił mi się dzisiaj. Tym razem ona przyjechała do mnie i prawdopodobnie znów była w domu wujka (znajduje się dwa domy od mojego domu). Zadzwoniłem do niej i powiedziałem, żeby do mnie przyszła. Odpowiedziała, że musi się wymalować i będzie za godzinę. Czekałem strasznie długo, ale nie zjawiła się. Wcześniej, w tym samym śnie miejsce miała jeszcze pewna dziwna sytuacja. A mianowicie trzymaliśmy się za ręce, tym razem przed domem dziadka (nie wiem, dlaczego domy mojej rodziny tak często odgrywają taką rolę w moich snach :)) i widzieliśmy przed sobą samochód. To był chyba samochód mojego taty, ale nie jestem pewien. Weszliśmy do środka i chyba się przed kimś ukrywaliśmy. Po jakimś czasie sen przeszedł do tej fazy opisywanej wcześniej, czyli do oczekiwania.

 

Szukałem znaczenia tego snu w różnych sennikach, ale z marnym skutkiem. Pewnie dlatego, że jest w nim aż tyle bodźców. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :oczko_na:

 

Pozdrawiam.

 

 

PS. Dodam, że oboje mamy 16 lat, a moją dziewczynę znam już od 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...