Skocz do zawartości

Dziewczyna/Spotkanie/Tęsknota/Oczekiwanie.


Erlon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu miewam sny o mojej dziewczynie, dzisiaj był już trzeci raz, kiedy śniłem o tym samym, w jedynie innych "okolicznościach". Nie widziałem się z nią już ponad miesiąc (musiałem wyjechać) i niebawem mamy się spotkać. Codziennie ze sobą rozmawiamy itp., ale nadal dręczą mnie te sny. Opiszę je po kolei:

1. Byłem w jej domu, rozmawiałem z jej rodzicami, nawet jedliśmy razem obiad. Pamiętam, że ten dom nie był tym, w którym ona mieszka. Widziałem drzwi do jej pokoju, w którym, według zapewnień jej ojca, powinna znajdować się moja dziewczyna. Chciałem ją zobaczyć, a ona nie pozwoliła mi wejść. Przez resztę snu siedziałem przy stole i czekałem, aż się zjawi. Ponadto dom był w kolorze białym. I wewnątrz i na zewnątrz.

2. Wyjeżdżałem gdzieś razem z mamą jakimś dużym tirem (co strasznie mnie dziwi, bo ani ja, ani moja rodzina nie mamy nic wspólnego z tego typu transportem) i znów chciałem się z nią zobaczyć. Tym razem wszystko odgrywało się w okolicach domu mojego wujka. Byłem przekonany, że moja dziewczyna tam jest. Wiedziałem nawet, w którym oknie. Stałem pod tym oknem i mówiłem (nie do telefonu, nie krzyczałem) do niej, żeby pozwoliła mi wejść, a ona mówiła, że to nie ma sensu, bo i tak muszę jechać i tylko by mnie zatrzymywała. Przez resztę snu nadal stałem pod tym oknem i czekałem.

3.Przyśnił mi się dzisiaj. Tym razem ona przyjechała do mnie i prawdopodobnie znów była w domu wujka (znajduje się dwa domy od mojego domu). Zadzwoniłem do niej i powiedziałem, żeby do mnie przyszła. Odpowiedziała, że musi się wymalować i będzie za godzinę. Czekałem strasznie długo, ale nie zjawiła się. Wcześniej, w tym samym śnie miejsce miała jeszcze pewna dziwna sytuacja. A mianowicie trzymaliśmy się za ręce, tym razem przed domem dziadka (nie wiem, dlaczego domy mojej rodziny tak często odgrywają taką rolę w moich snach :)) i widzieliśmy przed sobą samochód. To był chyba samochód mojego taty, ale nie jestem pewien. Weszliśmy do środka i chyba się przed kimś ukrywaliśmy. Po jakimś czasie sen przeszedł do tej fazy opisywanej wcześniej, czyli do oczekiwania.

 

Szukałem znaczenia tego snu w różnych sennikach, ale z marnym skutkiem. Pewnie dlatego, że jest w nim aż tyle bodźców. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :oczko_na:

 

Pozdrawiam.

 

 

PS. Dodam, że oboje mamy 16 lat, a moją dziewczynę znam już od 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...