Jump to content

sen o śmierci Mamy

Nutelka
 Share

Recommended Posts

Witam!

Miałam dziś długi i przejmujący sen.

Śniło mi się,że przyjeżdzam z mężem do mojego rodzinnego domu,wchodzę i spotykam tylko Ojca.Pytam Go :Gdzie jest Mama?A On odpowiada,że nieżyje,umarła.To jest szok!!!Niewierzę w to jak ,to tak nagle!niemożliwe.

Miotam się po mieszkaniu,mam bałagan myśli,ale wierzę ,że spotkam Mamę,że przyjdzie do mnie i mi coś powie.

I tak się staje ,Mama ożywa i rozmawiamy,opowiada jak umierała,że ją nie bolało,że nie mogła złapać oddechu i wtedy umarła.Opowiadała,że przyszła po nią zmarła Babcia jej Mama w momeńcie śmierci.

Chodziłam po dawnych uliczkach i ciagle myślałam,że jej nie ma,że umarła ,jak to teraz będzie???

Spotkałam dobrego znajomego kolegę z pracy i opowiadałam mu o swoim bólu z powodu jej śmierci.

Proszę o wyjaśnienie tego snu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• aelitaxx
      By aelitaxx
      Śnił mi się dość ciekawy aczkolwiek dziwny sen. Śniło mi się że moja matka umarła zostałam sama z ojcem i bratem. W śnie nie chciałam nikomu o tym powiedzieć, że nie żyje bo nie chciałam aby ktokolwiek okazał mi współczucie nawet nie chciałam powiedzieć własnemu chłopakowi po jakiś 3 miesiącach w śnie kolega mnie sprowokował i o tym powiedziałam . Najdziwniejsze było to że we śnie nawet nie przejęłam się jej śmiercią, nie miało to dla mnie najmniejszego znaczenia czy moja mama żyje czy nie. Bardzo proszę o interpretacje snu. Z góry dziękuję.
    • Jarecki88
      By Jarecki88
      dziś miałem sen.Śniło mi się że jadę z siostrą mercedesem i ona kierowała był tam z nami mój kolega...w pewnym momencie pojechaliśmy w złą drogę....przesiadłem się i chciałem zawrócić i jechać tam gdzie mieliśmy jechac a nie dało rady.Następną częścią snu był fakt że zajechaliśmy do domu i okazało się że nasza mama umarła wszystko w domu było na czarno.troche był lekko przemeblowany ja w rzeczywistości i było już po pogrzebie...co do samochodu to jechalismy autostradą znaki kierowały nas na Łódź a chcieliśmy jechać w stronę warszawy...zjechaliśmy z autostrady zajechaliśmy na jakąś stacje albo przejscie graniczne bo byli tam umundurowani ludzie z karabinami i checieliśmy kupić mapę na stacji....wiek nasz był rzeczywisty

Co to może oznaczac????proszę o interpretację
    • marion211
      By marion211
      Śniło mi się, że moja mama miała raka i miała jechać do ośrodka gdzie jąwyleczą. Tuż przed wyjazdem powiedziała, że idzie na chwilkę do ogrodu. Moment później mój brat spokojnie przychodzi do domu i mówi do mojego taty "choć do ogrodu" mój tata pyta siępo co a brat odpowiada spokojnym głosem bez emocji "no co mama zmarła". Od tego czasu w ogóle nie mogęspać. Pomocy.! Czytałam w sennikach że to może oznaczać chrzest albo nagła potrzeba wydania większej gotówki. W sumie to moja kuzynka będzie miała chrzest ale dopiero 17 czerwca. A gotówka ? No mamy teraz remont ale to było już zaplanowane.
  • Create New...