Skocz do zawartości

Śmierć mamy na raka


marion211

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że moja mama miała raka i miała jechać do ośrodka gdzie jąwyleczą. Tuż przed wyjazdem powiedziała, że idzie na chwilkę do ogrodu. Moment później mój brat spokojnie przychodzi do domu i mówi do mojego taty "choć do ogrodu" mój tata pyta siępo co a brat odpowiada spokojnym głosem bez emocji "no co mama zmarła". Od tego czasu w ogóle nie mogęspać. Pomocy.! Czytałam w sennikach że to może oznaczać chrzest albo nagła potrzeba wydania większej gotówki. W sumie to moja kuzynka będzie miała chrzest ale dopiero 17 czerwca. A gotówka ? No mamy teraz remont ale to było już zaplanowane.:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marion211, raczej nie chodzi w tym śnie o Twoją mamę, a o Ciebie. Mama jest jedynie symbolem, a najczęściej bywa, że jej osoba odzwierciedla nasze poczucie bezpieczeństwa, bądź inne nasze cechy z którymi możemy utożsamić osobę mamy.

Nowotwór jest jakimiś problemami, które narastają, przez co wrasta poczucie bezsilności.

Może tutaj chodzić o jakieś przeszkody w drodze do celu, ale prawdopodobnie są to Twoje myśli. Negatywne myśli, które trzymasz w sobie, a one mają coraz większy na Ciebie wpływ.

Wyjście do ogrodu oznacza zajrzenie wgłąb siebie, i osiągnięcie równowagi poprzez samopoznanie. Jednym słowem, musisz sama dojść do tych myśli, które nie dają Ci spokoju i świadomie je przetrawić. To pomoże Ci rozpocząć od nowa (tutaj symbol śmierci, jako nowego początku).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...