Skocz do zawartości

Jarecki88

Rekomendowane odpowiedzi

dziś miałem sen.Śniło mi się że jadę z siostrą mercedesem i ona kierowała był tam z nami mój kolega...w pewnym momencie pojechaliśmy w złą drogę....przesiadłem się i chciałem zawrócić i jechać tam gdzie mieliśmy jechac a nie dało rady.Następną częścią snu był fakt że zajechaliśmy do domu i okazało się że nasza mama umarła wszystko w domu było na czarno.troche był lekko przemeblowany ja w rzeczywistości i było już po pogrzebie...co do samochodu to jechalismy autostradą znaki kierowały nas na Łódź a chcieliśmy jechać w stronę warszawy...zjechaliśmy z autostrady zajechaliśmy na jakąś stacje albo przejscie graniczne bo byli tam umundurowani ludzie z karabinami i checieliśmy kupić mapę na stacji....wiek nasz był rzeczywisty

 

Co to może oznaczac????proszę o interpretację

Edytowane przez Jarecki88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki88, to jak błądzisz jadąc samochodem we śnie może mieć odzwierciedlenie w tym, jak zdarza Ci się zbaczać z trasy wiodącej do wyznaczonego celu, w Twojej drodze życiowej. Fakt iż siostra prowadzi może ponadto świadczyć o tym, że nie do końca sam masz kontrolę nad własnym życiem, przez co tracisz poczucie bezpieczeństwa (z tym kojarzy mi się śmierć matki), co z kolei związane jest również ze zmianami w systemie wartości (poprzestawiane meble).

Chcesz wrócić na właściwą drogę, szukasz mapy u żołnierzy (skrót myślowy, ale wiemy o co chodzi ;)) - a żołnierz reprezentuje postawę odpowiedzialną i zdyscyplinowaną. Prawdopodobnie więc bardziej lub mniej świadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że właśnie te cechy mogą pomóc Ci wrócić na właściwy tor.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...