Skocz do zawartości

worek z pieniedzmi..szkoda ze to tylko sen haha


monkan

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!sniło mi sie ,ze jakis męzczyzna przyniósl mi dwa worki z pieniedzmi,jeden mniejszy wielkosci damskiej torebki-i ta ilosc pieniedzy byl mi chyba winien bo wzielam bez zadnych zastrzezen,ale ponadto dal mi duzy czarny worek 25litrowy taki do smieci wypelniony do polowy dolarami,a ja spieralam sie z nim ze nie trzeba ,ze niewezme tych pieniedzy bo mi sie nienaleza ,a on nalegal mówil ze chce abym wziela te pieniadze wiec uległam.Potem bylam na peronie pełnym ludzzi z moja dobra kolezanka i tak sie zagadałysmy ,ze zgubilam ten duzy wór,szukałysmy go,potem podszedl do nas maly chlopiec i powiedzial "prosze pani ja chyba wiem gdzie jest ten worek"i potem szperałysmy w smietniku na peronie i duzo smieci musialam wyjac ,ale w koncu znalazlam ten worek,wiecej nie pamietam ze snu,ale peron sni mi sie co pare lat i wiem ze to zapowiedz zmian w moim zyciu!!!bardzo wyczekiwanych przezemnie!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monkan, owszem, będą zmiany. Spodziewaj się zysków ALE, co jest teraz najważniejsze, dokładnie rozplanuj swoje poczynania. Bądź uważna i podchodź z dystansem do tego co radzą inni, bo ktoś może (nawet nieumyślnie) źle Ci doradzić. Dzięki ostrożności i roztropności możesz teraz na prawdę dużo zyskać, w przeciwnym razie czeka Cię 'grzebanie w śmieciach', czyli po prostu nieporadność w interesach.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja bym powiedziała, że pieniądze to nasze wartości, jakimi kierujemy się w życiu, ale wydaje mi się, że odrzucasz, "gubisz po drodze" czyjeś rady czy odmienne widzenie jakiejś sprawy, Monkan. Może to chodzi o partnera, rodziców, przyjaciół... Ja bym powiedziała, że może chodzić o pracę albo szkołę, jesli się uczysz. Peron to rzeczywiście zmiany. Dzieje się w Twoim życiu coś ważnego, nie chodzi tu tylko o zmiany duchowe w Twoim wnętrzu, ale także o świat realny (nowa praca? Zmiana miejsca zamieszkania?). Może po prostu nie chcesz, by to się działo, albo po prostu ktoś wyłożył Ci, jak on to widzi i chce, byś patrzyła tak samo, ale nie zgadzasz się z nim? Jesteś zniechęcona, smutna, czujesz się "odrzucona" ale też marnujesz energię - to dla mnie znaczy śmietnik. Na szczęście pamiętasz o podarowanym worku i prowadzi Cię do niego dziecko - wygrzebiesz się z problemów, jeśli weźmiesz jednak pod uwagę to, co w nim jest - inne postrzeganie, ale nie rezygnuj też z własnego. Tak więc myślę, że wszystko powinno się skończyć dobrze :)

Edytowane przez Reina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...