Jump to content

krokodyle ogromne

cycytrynka

Recommended Posts

pomożecie w interpretacji?

dziś miałam sen...spotkałam dwie kobiety,rozmawiałam z nimi mam wrażenie,że je znam ale nie rozpoznałam z twarzy.poszłyśmy razem jakąś drogą nad jeziorem,rzeką czy może takim nie zagłębokim rozlewisku ,droga była tak jakby po łuku,polna.patrzyłam na wodę była ,czysta ,spokojna i kąpali się w niej ludzie.moją uwagę przykuł męzczyżna z dwójką dzieci,trzymał ję za rączki i prowadził przez wodę.w tym momencie zauważyłam ogromnego krokodyla ,którego nikt nie widział płynął prosto na te dzieci chwycił jedno w zęby były wielkie,mężczyzna rzucił sie na ratunek córce i sam został również zjedzony.nagle z drugiej strony wyskoczył drugi potem trzeci krokodyl tez wielkie i zaczęły atakować wszystkich w wodzie i na brzegu.jakiś młody chłopak bronił sie rzucająć jednym krokodylem jak zabawką.wszedzie nastała panika,wszyscy uciekali,byli porzerani a ja stałam i patrzyłam na to wszystko nie wiedząc co zrobić .odwróciłam się do kobiet, z którymi byłam ale one zniknęły była tylko pusta droga za zakrętem,piękny dzień.nie wiem czemu ale była ze mną najmłodsza córeczka.gdy sie odwróciłam krokodyl ten rzucony spadł na trawę niedaleko mnie ,stałam cicho i wiedziałam ,że musze ratować córke.on miał zamiar wracać nad wode lecz stanął i spojrzał na mnie..obudziłam się.te krokodyle doskonale wiedziały co robią,były inteligentne wcale by mnie nie żdziwiło gdyby zaczęły ze soba rozmawiać..