Skocz do zawartości

mycie się, łazienka, woda


agaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie!

 

Bardzo proszę o interpretację snu, który cyklicznie mnie dopada i nie daje spokoju.

śnią mi się często łazienki, najczęściej stare, brudne, śni mi się nawet charakterystyczny zapach pleśni. nie wiem, dlaczego, ale boję się takich miejsc zarówno w rzeczywistości jak i we śnie.wyraźnie odczuwam niepokój, jakby ktos/cos mi w tym miejscu groziło.

stałym elementem tych snów jest przy okazji woda.

najczęściej w takim śnie myję się, biorę prysznic lub zamierzam to zrobić.

niby banał, ale czuję ,że ten sen mnie męczy.

będę wdzięczna, jeśli ktoś z Was zechce spróbować to zinterpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda to uczucia...

Mysle, ze cos ze stanem Twoich uczuc jest nie tak..... jestes przygnebiona, smutna, mozliwe ze kochasz kogos ale nie do konca ta milosc wyglada tak jakbys chciala, jakby powoli umierala badz chorowala..... powinnas wyciszyc emocje i zastanwoic sie co jest dobre a co zle w Twoim zyciu.... zmienic to, co Ci sie nie podoba a wtedy te sny odejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka, zwłaszcza taka brudna kojarzona jest z uczuciem wstydu. Fakt iż myjesz się we śnie świadczy o potrzebie zmycia tego wstydu z siebie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda to te sprawy nieuświadomione, niekoniecznie muszą to być uczucia. To są te wszystkie Twoje myśli, o których Ty nie wiesz,że je nawet masz,że możesz o tym myśleć. Sen ten na pewno nie jest związany z uczuciem,a problemem,który trapi Cię od dłuższego czasu.

Poza tym zgadzm się z Sephi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...