Skocz do zawartości

Mózg + zęby


sgr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Miałem dziś taki sen, że nie ma pojęcia jak go zinterpretować, aż się zarejestrowałem na tym forum :).

 

Otóż śniło mi się, że czuję coś dziwnego językiem przy zębach (ostatnio w rzeczywistości miałem kilka dłuższych sesji u dentysty), tak mnie to denerwowało, że zacząłem grzebać palcami przy dziąśle i w tym momencie zacząłem widzieć swoja głowę z perspektywy jakby innej osoby, w dodatku moja głowa nie była przymocowana do tułowia, co nie zwróciło mojej uwagi we śnie. Nadal grzebałem palcami przy zębach, teraz dokładnie je widząc i po kolei wszystkie sobie wyciągnąłem (wychodziły tak jak wtyczka w gniazdka, zero bólu i krwi) aż został jeden. Obejrzałem go dokładnie, trochę przeczyściłem - był trochę przyczerniony. Potem usunąłem w ten sam sposób górna szczękę i moim oczom ukazał się mój mózg, był dość blady i naszła mnie myśl, jak łatwo do niego się dostać, starczy usunąć kilka zębów i już się pojawia. Poza tym zafrapowała mnie myśl, że mimo, że jestem jakby poza swoją głową to wciąż myślę, muszę więc mieć jakieś połączenie niematerialne z mózgiem. Potem wszystko na powrót poskładałem - pierw szczękę, potem powkładałem wszystkie zęby (wkładało się tak jak wyjmowało, bez bólu, krwi, itp) i wróciłem do swojej głowy.

 

Co o tym sądzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sgr, ten sen może sugerować, że otoczenie ma na Ciebie zły wpływ, przez co stajesz się osobą nieprzyjemną. Powinieneś spojrzeć na siebie z dystansu, z perspektywy osoby trzeciej i zastanowić się, co tak na prawdę jest dla Ciebie dobre.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...