Skocz do zawartości

!!!!! Teściowa, apteka, wypadające zęby !!!!


kulkamd012

Czy wierzysz w znaczenie snów?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzysz w znaczenie snów?

    • tak
      2
    • nie
      1
    • czuję jakby zawsze śniło mi się coś co już było.
      0
    • raz czy dwa coś mi się tam srarwdziło, ale podchodzę do tego sceptycznie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze bo chce sie przykonać czy moj sen napawde oznacza wielkie nieszcześćie (czytajac interpretacje senników). A mianowcie śniło mi się ze:

 

Spacerując zadwoniła do mnie mama mojego chłopaka ( z ktorym rzeczywiście teraz jestem) i poprosiła o jakiś test na menopazę, powiedziałam ze bede mijać apteke i wejde i kupię. Jak powiedziałam tak zrobiłam weszłam do apteki, kupiłam jakieś plastry, bandaże i kiedy chciałam powiedzieć ze chce test na menopoazue to wypadło mi 8 zebów z dolnej szczęki, nie wiem czemu wszytkie tylko z lewej strony, wypadły mi na rękę czyste białe bez korzeni. Podeszłam do kosza, ( w aptece stał taki jak są w szpitalach na odpadki medyczne żólty pojemnik). Chcą wrocić dokończyc zakupy as\ptekarka obslugiwała juz nastepną osobę, i w tym czasie utworzyła sie kolejka. Stanęłam na koncu i czekałam, gdy była moja aptekarka powiedziała: Koniec mojej zmiany już dziś Pani nic nie sprzedam!. prosiłam ją o dokończenie zakupó, ale powiedziala że takich testó mi nie sprzeda. i wyszłam z tej apteki po drodze idąc do domu minęlłamShift+R improves the quality of this image. Shift+A improves the quality of all images on this page. juz tylko jeszcze jedna apteke ale juz do niej nie weszłam. To wszystko.

 

Liczę na Wasza pomoc, Gdyż ostsnio jak mi się śniły wypadające zeby ( ale z krwią i korzeniami) zmarł mój dziedek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz nigdy do sennika. Sen interpretuje się patrząc na niego jako całokształt i łącząc każdy symbol. Myślę,że możesz mieć jakieś problemy,trudności do załatwienia będziesz chciała je załatwić,ale za późno się o nich dowiesz i wtedy mogą skorzystać inni. I kiedy będziesz miała szanse na ich dokończenie to zignorujesz to.

Oczywiście podejdź do tego z dystansem i kieruj się własnym sercem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...