Skocz do zawartości

tata/ bransoletki


marietka

Rekomendowane odpowiedzi

Sniło mi się, że byłam razem z moim tatą w jakimś małym, starym sklepie. Sprzedawała starsza kobieta. Tata kupował mi i mojej siostrze bransoletki i łańcuszki. Były naprawdę piękne, takie inne, niespotykane, i nie należały do drogich. Z tego co pamiętam na jednej z nich doczepiony był motyl i była koloru niebieskiego. Pamiętam też, że miałam możliwośc zrobienia jednej sama, i chyba nie do końca mi to wyszło. Przejmowałam się, że tata musi zapłacić za coś co nie wygląda tak jak powinno, ale później stwierdziłam, że ona chyba tak miała wyglądać... Zakładałam jeden łańcuszek mojej siostrze na szyję. Bylyśmy szczęśliwe, uśmiechałyśmy się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna biżuteria mówi o Twoim wnętrzu i talentach. Jest w Tobie jakiś szczegół, który wyróżnia Cię spośród innych ludzi. Jesteś raczej lekkoduchem (jak leciutki motyl) i marzycielką, możliwe, że masz jakieś uzdolnienia artystyczne (zwłaszcza, że podejmujesz się zrobienia biżuterii samodzielnie). Motyl symbolizuje jednak też pewną wadę - skakanie "z kwiatka na kwiatek". Znajomości traktujesz przelotnie i zwracasz uwagę na wygląd. Widzisz u siebie te cechy (jak bransoletkę na ręku), raczej zdajesz sobie z nich sprawę i pozwolisz, że Cię zacytuję "stwierdziłaś, że tak miało być".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...