Skocz do zawartości

Strata przyjaciela


BeacikKk...c

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio śniło mi się że byłam w szkole, a szkoła była tak jak by w moim pokoju. Byłam tam cała moja klasa i nauczyciel zapytał ilu nas jest w klasie. W tedy mój przyjaciel powiedział że jest nas jeszcze 21 ale to się zmieni. Ja się go zapytałam czy ktoś się wyprowadza a on mi odpowiedział że on się wyprowadza i że jutro przyjdzie do szkoły ostatni raz. Chciałam go zapytać gdzie się przeprowadza, kiedy, i czy będzie przyjeżdzał do miasta w którym teraz mieszkamy, lecz on mnie wogóle nie słuchał. Potem znalazłam się w domu, w moim pokoju i strasznie płakałam. Nie chciałam by on sie wyprowadził. Postanowiłam że powiem mu że się w nim zakochałam-bo taka jest prawda. Obudziłam się cała zapłakana. Co może oznaczać taki sen? Boję się że ten sen może się spełnić. Dlaczego przez sen się płacze? Długo jeszcze po obudzeniu nie mogłam sie uspokoić. Też tak macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przeprowadzka może oznaczać zmianę zainteresowania, pomyśl, moze on Tobie dawał jakies znaki,a Ty na nie nie reagowałaś? To także możliwy wyjazd, jeżeli nie to pewne jest to,że nie będziecie tak blisko ze sobą jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...