Skocz do zawartości

krychaa94

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec zaczne od poczatku, bylem pod jakims blokiem w niezbyt bogatej dzielnicy, ktorej nie znam. Byla tam dziewczyna stojaca niedaleko-i byla bardzo ladna- i patrzyla sie na mnie. Ja na poczatku kopalem pilke, potem przyszedl jakis facet, kaleka i prosil zebym ja podal do niego, no to podalem, a on jak mial oddac to sie przewrocil na kolano i sie obtlukl, ta dziewczyna do niego podeszla i mu pomogla. Pozniej zobaczylem czarna bm-a prowadzona przez chyba lysych ludzi w czarnych garniakach. Byla tam jeszcze mloda dziewczyna. Zagadalem do tej co stala kolo mnie, i jak sie okazalo miala na imie Molly- mieszkam w Anglii moze dlatego niepolskie imie. Pogadalismy chwile, i jakos sie zlozylo ze odprowadzilem ja do szkoly- chyba. Ona nie poszla do tej szkoly i pojawila sie ta dziewczyna z samochodu i mowila ze ona wiedziala ze ja jestem taki mily itp. a tuz obok byla ta druga. Pozniej poszedlem do domu, ktorego wogole nieznam w okolicy ktorej tez nie. w tym domu byl moj ojciec i brat- niebylo mamy ani siostry. Ojciec zaproponowal zebysmy poszli do jakiegos fast fuda, wiec poszlismy i wrocilem tylko ja i ojciec, niewiem co sie z bratem stalo. jak wrocilem do domu, ktory byl bardzo ladny, chociaz pomalowany na ciemno, to jak tylko wszedlem do domu, to drzwiamy przytrzasnalem paprotke ktora stala obok drzwi. Pozniej poszedlem na komputer, na fejsa zeby znalesc ta molly, i znalazlem, a potem poszedlem pod ta szkole, powiedzialem jej ze jest piekna i ze wole ja od tamtej i z tego co pamietam sie calowalismy, ale nie jestem pewien, pozniej ktos mi powiedzial ze kogos porwali, prawdopodobnie siostre, i poszedlem do jakiegos ciemnego domu szukac jej, i w ciemnosciach byl jakich podstarzaly, wysoki, szczuply facet... i wtedy sie obudzilem! Szczerze mowiac jak sie obudzilem to zalowalem ze to byl sen, bo te 2 dziewczyny byly naprawde przesliczne.. zwlaszcza Molly. No to to by bylo na tyle, prosze o pomoc, znaczy o powiedzenie czy to cos znaczy, i jak znaczy to co? ;D. dziekuje z gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała podpowiedź, nie opisuj snu "ciekawy, interesujący, straszny itp." są to zbyt ogólnikowe określenia. Powinieneś w tytule dać coś z czym jest ten sen związany

 

Ja sądzę że sam początek związany z kaleką odzwierciedla Twoją zamkniętość na świat, być może ostatnio ktoś potrzebował od Ciebie pomocy a Ty tego nie zrobiłeś i Cię sumienie dręczy. Później wydaje się że brakuje Ci od życia komplementów, czujesz się być może nie dość doceniany i brakuje Ci również pewnej bliskości kogoś. Być może też potrzebujesz mieć możliwość wyboru, nie chodzi tylko o kobiety.

Ogólnie chciałbyś prawdopodobnie być ważny, potrzebny bądź móc decydować.

 

Ale ja się nie znam na snach, tylko na ludziach ;)

Poproś kogoś doświadczonego w tym prywatnie bo nie zajrzą tutaj

Edytowane przez cyganicha
ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...