Skocz do zawartości

mieszkanie i plac zabaw


siekiera_7

Rekomendowane odpowiedzi

hej śniło mi się mieszkanie i plac zabaw. w tym mieszkaniu mieszkałam jeszcze 2 lata temu i ten plac był nieopodal i jeszcze był sklep przed samym blokiem

dodam że daleko sie nie wyprowadziłam bo zaledwie pare ulic dalej.

 

SEN: dostałam jakoms informacje od mamy że mam iść po butelke wody do tego sklepu i miałam ta butelke w ręce razem z woreczkiem jednorazowym i przechodziłam koło placu zabaw i zobaczyłam dwóch chłopaków siedzących na huśtawkach i jeden wstał i coś do mnie powiedział a ja odpiwiedziałam a nawet olałam go. To byli nastolatkowie bruneci jakieś 16 lat. Przeszłam przez plac weszłam po schodach i weszłam do sklepu i tam na poczatku przy wyjściu z tego sklepu była zmywalka i tam napełniłam do pelna ta buteleczke która nie miała zakrętki i poszłam do domu. przed wejściem do mieszkania wylała mi się woda z buteleczki jakoś do połowy.

Niedawno moja babcia pojechała do cioci do niemiec, jak by co.:)

i w tym mieszkaniu na parterze to było zobaczyłam babcie i ciocie czyli jej córke i wyglądały jakos tak świeżo ładnie jak by miały na sobie nowe ubrania, świeżą fryzure i te de. bo dopiero z niemiec przyjechaly. Weszłam do pomieszczenia w którym kiedyś był mojego brata pokój i tam były torby wypchane czymś. Mysle że to przywiozła mi moja babcia. posżłam do niej i powoedziałam jej ze woda mise rozlała i ona nie odpowiedziała na to i nagle zjawił się mój 11 letni brat i babcia dała nam po 100zł dokładnie 5 banknotów po 20 zł i ja się jej zapytałam czy moja mama wie że ona mi tą kase daje a ona zrobiła tylko mine taką jak by mamm niewiedziała ale babcia nie chciała mi tego mówić.I wtedy pomyślałam(dokładnie w śnie pomyślałam nie wiem nwet jak)że kupie sobie za te pieniądze jkaies spodnie(dodam że mam w planach w przyszłym tygodniu kupić sobie spodnie a moja babcia wraca z nemiec 18 stycznia)

i sen się skończył bo mama mnie obudziła wchodząc do pokoju.

 

niewiem o co chodzi w tym snie, ale mysle że dacie sobie rade i mi pomożecie?:_okok:

A gory dziękuje!:dostal_na::dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...