Skocz do zawartości

Kuba58426

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólną koncepcją jest Przejście z LD do OOBE, dzięki czemu od razu jesteśmy w stanie paraliżu i możemy gładko wyjść z ciała.

 

  1. Zdejmujemy z siebie wszystkie metalowe przemioty i kładziemy się wygodnie nie krzyżując nóg, ani rąk
  2. Można włączyć dźwięki pomagające w osiągnięciu celu (np. program Brainwave Tuner na Androida)
  3. Bierzemy kilka głębokich wdechów i wydechów
  4. Oddychamy normalnie licząc oddechy od 30 do 0
  5. Gdy skończymy, otwieramy oczy na 2-3 sekundy, po czym zamykamy je ponownie
  6. Powtarzamy punkty 4 i 5, aż wejdziemy w LD (skalę można skracać, albo wydłużać wedle zmęczenia)
  7. Będąc w LD: zaczynamy iść do tyłu, wyczarowywujemy lustro i przechodzimy przez nie, albo robimy jakąś nagłą czynność np. skaczemy z dachu
  8. Powinniśmy się obudzić, pod żadnym pozorem nie wolno się poruszyć
  9. Wykonujemy jedną z 23 czynności opinanych tutaj
  10. Jeśli wszystko poszło dobrze, jesteśmy w OOBE

 

Jeśli nagle się obudziliśmy w środku nocy, możemy to wykorzystać. Wykonujemy czynności od punktu 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tak sam z siebie nie potrafię wejść w ten stan zawsze robię to z LD skacząc z czubka góry zawsze z tej samej. Z tymi metalowymi przedmiotami to chyba nie bardzo, bo ja np. mam krzyżyk na szyi i nie czuje żeby mi przeszkadzał. Z krzyżowaniem rąk i nóg nie wiem jak jest wiem, że jak wychodzę nigdy nie są skrzyżowane. Chyba chodzi o jednakowy przepływ energii, ale to tylko moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą, ale metalowych przedmiotów należy unikać chyba ze względu na to, że przewodzą prąd, który jako projekcja astralna jesteśmy w stanie kontrolować. Podobno duże napięcie może nas zranić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

A czy te techniki są jedyną drogą do naszego przypomnienia? Czy naprawdę potrzebujecie takich praktyk łamiących wasze życie by sobie przypomnieć to co wiecie już od dawien dawna? Ale plus za kreatywizm i pomysłowość :) Brawo Wy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te techniki są jedyną drogą do naszego przypomnienia? Czy naprawdę potrzebujecie takich praktyk łamiących wasze życie by sobie przypomnieć to co wiecie już od dawien dawna? Ale plus za kreatywizm i pomysłowość :) Brawo Wy!

 

A czy ty nie rozumiesz, że każdy jest na jakimś tam swoim etapie i może właśnie jest teraz na takim, że tego a nie czego innego potrzebuje, to chce właśnie przetestować? Przebudziłeś się? Widzisz inną drogę? - to idź nią, bo to jest twoja droga. Wiele jest dróg poznawania a każdy ma prawo iść własną ścieżką, nawet jeśli inni sądzą, że jest to ścieżka niewłaściwa. I jeśli na sądzeniu poprzestają to o.k, ale jeśli chcę narzucić innym własne poglądy, własną drogę - to już nie jest fajne. Więc mówiąc o swojej drodze, swoich metodach, odkryciach, olśnieniach, wglądach - pozwól bliźnim na podążanie ich własną ścieżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...