Skocz do zawartości

snoopy222

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dziś w nocy że coś gotowałam. Na początku snu w zamyśle miała to być chyba jakas sałatka bo kroiłam różne warzywa i owoce. Ale z czasem zacęłam dodawać różne produkty do miski takie jak mleo śmietana rozpuszczony ser żólty i jakies przyprawy. Smakowałam tego i wiem ze cały czas mi czegoś brakowało w tej potrawie...Mięszałam i mieszałam aż tej mikstury robiło sie coraz mniej i mniej i mniej...

 

Prosze o interpretaxcje tego snu...Z tego co wiem Gotowanie oznacza sos dobrego ale ten sen był dziwny

 

z góry dziekuje za pomoc:)

Edytowane przez snoopy222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoopy222,

czy mógłby się może ktoś tym postem zainteresować?
może, po prostu nie zawsze ma czas.

 

Twój sen mówi, że powinnaś dopuścić do świadomości i "przetrawić" pewne wspomnienia i wydarzenia, aby po prostu nie ciążyły Ci dłużej. Być może wydaje Ci się, że dobrze sobie radzisz z niechcianymi wspomnieniami, jednak sen wskazuje na to, iż tak na prawdę tylko zakopujesz je pod coraz większą stertą niepotrzebnych myśli (miska we śnie jest symbolem Ciebie, Twojego wnętrza). Próbujesz je zagłuszyć, jednak nie odnosi to pozytywnego skutku, bo wciąż czujesz, że "to nie to", czegoś brakuje do smaku. W efekcie, zamiast wzbogacać swoje wnętrze kolejnymi doświadczeniami, cały czas żyjesz przeszłością.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo..I przepraszam za niecierpliwość:)

 

Coś chyba w tym jest...żyję wspomnieniami, bo są One dla mnie jedynym pocieszycielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...