Jump to content

Dom byłego, jedzenie, toaleta, upokorzenie

Rusałka
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Proszę o interpretację mojego ( może dość głupiego:krzywy:), snu, ale może akurat się czegos dowiem ciekawego o sobie:diabelek:

Otóż byłam w domu swojego byłego chłopaka ( o którym już pisałam w moim poprzednim poście). Udałam sie tam sama nie wiem po co. Weszłam tam niezauważona i nikt z domowników nie wiedział, że tam jestem. Ja w tym czasie jadłam jakiś makaron, ale po chwili sie rozmyśliłam i odstawiłam napełniony talerz do lodówki i w śnie myślałam sobie, że będą bardzo zdziwieni, jak zobaczą ten używany talerz. Potem poszłam do toalety (jasne ściany)i ukryłam się tam, bawiąc się komórką (może to ma coś wspólnego z tym, że jak byliśmy razem to często kłóciliśmy się, że on nie dzwoni albo nie pisze, czyli sprawy związane z komórką). Pamiętam dokładnie, uczucie jak siedziałam w tej kabinie, moje obawy, że jak on mnie znajdzie to będzie mi głupio.

Na koniec jak już chciałam iść stamtąd i wyszłam z kabiny to nakryły mnie dwie ciotki i z daleka widziałam, że M. ( czyli były mój) zmierza w kierunku toalety i znów weszłam w celu ukrycia sie do kabiny) jedna z ciotek ( wiem o którą mi chodzi, tylko że w śnie wyglądała inaczej) mówi, że ona rozumie nieporozumienia damsko-męskie i jakby mi współczuła. Tymczasem w toalecie byłi juz wszyscy: M. który obejmował jakąś gruba blondynę z kręconymi włosami, jego rodzice i jacyś inni ludzie. Patrzyli sie na mnie co ja robie w ich domu, a ja czułam się taka upokorzona...

Może dlatego on mi sie śnił bo myślałam trochę o nim przed snem, tylko dlaczego sen taka formę przybrał? A co do tej blondyny którą obejmował, to nie wiem skąd się wzięła bo on nie ma dziewczyny teraz. No i wiedziałam że jestem u niego w domu, ale ten dom inaczej wyglądał niż w rzeczywistości.

Jak macie pomysły co do interpretacji to proszę :)

Witam!

To taki sen o "czapce niewidce”, którą byśmy chętnie założyli po to, aby zobaczyć, co robią ci, którzy kiedyś dla nas byli ważni, ale żeby oni nas nie zauważyli. Te podjadanie z talerza o później odstawianie go do lodówki żeby jednak widzieli, że coś jest nie tak to typowy przejaw ingerowania w jego życie, ale ingerencji bez wykrycia sprawcy -"a co niech myśli". Toaleta to właśnie takie miejsce do schowania się, samotnia, tu należy dodać, że jak jeszcze by miała wizjer byłaby w ogóle idealnym miejscem do podglądania, komórkę sobie dobrze ziterpretowłaś. Ale kryjówkę należy w końcu opuścić i to jest moment, w którym większość podglądaczy wpada, ty również i wstyd, że aż boli.

Co do grubej blondyny - niech zgadane ty jesteś szczupłą brunetką?

Pozdrawiam:

Sławomir

Szatynka, brunetka ja nie rozróżniam, a skoro kobieta piszę, że nie jest kościotrupem to znaczy, że gdy zrzuci parę kilo po jakiejś super diecie to wygląda jak "śmierć na wczasach".

Pozdrawiam:

Sławomir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• kaffka
      By kaffka
      Cześć!

Śniło mi się dzisiaj że połknęłam mikroskopijne jajeczka żeby wychodować w sobie węże. Miały być małe, cieniutkie, białe - jak nici. Z nich mogłabym wyprodukować (sama, metodą tkania) bardzo, bardzo wartościową tkaninę na ubranie (dla siebie). Pamiętam że metoda mówiła żeby połknąć 8 tych mikroskopijnych jajeczek - ja połknęłam ich więcej. Pamiętam że się strasznie brzydziłam i połknęłam ich więcej tylko żeby szybciej cały proces wzrostu mieć za sobą (bo musiałabym metodę przeprowadzić kilka razy). One miały się rozwijać pod skórą, na pośladkach i miały wyjść w ciągu doby. Jednak ja zaczęłam się od tego wszystkiego przemieniać, coraz bardziej w ciągu tego czasu zaczęło mnie to brzydzić i przerażać - te cieniuteńkie, niemal niewidoczne nitki jedwabiu pod skórą zaczęły mnie uwierać, jak twarde kamyki, ciężko było siedzieć. Widziałam te niteńki dookoła siebie, niemal niewidzialne ale na wszystkim, wiele i mnie to przerażało. Chciałam coś zjeść ale na jedzeniu również były, jak kolejne zarodki nowych węży. Chyba coś zjadłam ale nie jestem pewna.

A potem te węże zaczęły wychodzić i nie były wcale malutkie ale dookoła siebie widziałam grube jak palec, ciemnozielone stwory w kształcie kijanki, z dużą głową i zębami jak piranie. Nie gryzły mnie, ale poruszały się na zasadzie ruchów tych strasznych szczęk. Okazało się że one wychodziły - ale z mojej klatki piersiowej, zostawiały po sobie dziury. Nagle znalazłam się na wejściu do mojej starej szkoły podstawowej (mimo że dobijam już 30-tki) i dookoła mnie te stworki, 'na własnej piersi wyhodowane'. Obrzydzaly mnie, były obślizgłe i czułam że więcej ich jeszcze we mnie. Nie mogłam sobie z nimi - ze sobą z nimi - poradzić.

Pamiętam że miałam myśl że w sumie fajnie bo je też można zabić i zdąć z nich skórę na jeszcze lepszą, bardziej racjonalną (bo tych nitek by na nic nie starczyło a skórek jak najbardziej), bardzo wyjątkową tkaninę - ale nie mogłam ich dotknąć a tym bardziej zabić, brzydziłam się strasznie i ich i siebie.
      Pamiętam ostatnią myśl przed obudzeniem że chcę iść do szpitala żeby mnie odtruto, zabito zarodki we mnie. Pamiętam wstyd, obrzydzenie i bezradność. Jak powiedzieć w szpitalu co mi dolega, jak mogłam być tak głupia żeby zastosować taką metodę na sobie.

Długi opis wyszedł... Jednak może Ktoś się nad tym pochyli?
    • aga0109
      By aga0109
      Witam,
      snilo mi sie , ze wykladalam bulke z papierowej torebki i czesc bulki byla czarna i spadla na podloge, okazalo sie , ze sa to robaki. Bylo ich mnostwo(glizdy). W kazdym razie obudzilam sie przerazona. sprawdzilam znaczenie snu w senniku, ale nie pomogl mi w interpretacji .
    • irreversible
      By irreversible
      Witam,

od jakiegoś czasu, w różnych odstępach czasowych śni mi się, że wchodzę do paskudnej, brudnej toalety. Już chce skorzystać ale wszystko jest brudne, zalane, a sedesy są wysoko, a mnie bierze obrzydzenia od samego patrzenia, a co dopiero od korzystania. Sen powtarza mi się już któryś raz i na samą myśl robi mi się niedobrze...
      Bardzo proszę o pomoc z interpretacji.
    • Rusałka
      By Rusałka
      Witam,

prosiłabym kogoś o interpretacje moich snów, ponieważ wiem, że coś się może wydarzyć. Zawsze sobie coś wyśnię...

Pierwszy wątek to sny o toaletach i moim byłym chłopaku. Ilekroć on mi się śni to jestem u niego w domu w toalecie (ZAWSZE jest ta sama, ale w ostatnim śnie nie było jednej ścianki oddzielającej kabiny i było widać przy podłodze jej resztki). Dzisiaj byliśmy w mojej i obieraliśmy jakieś warzywa (!) i byliśmy bardzo zakochani w sobie.Wiem, że to kretyńsko brzmi, ale dlaczego zawsze jak on się śni to i te toalety? W ciągu tygodnia już dwa sny o tej tematyce a wcale za dnia nie myślę o nim.

Drugi sen to taki w którym stałam na moim podwórku i trzymałam w ręce koniec wędki ale nie widziałam drugiego końca bo żyłka zwisała z nieba i patrzałam w nie (bardzo błękitne) i próbowałam zlokalizować drugi koniec ale nic oprócz błękitu nie widziałam. Pociągnęłam w dół żyłkę i poczułam że jest naciągnięta.

Proszę o odpowiedzi
    • Kerth123
      By Kerth123
      Witam !

Miałem dzisiaj bardzo dziwny sen i nie potrafię go zrozumieć. Mianowicie miałem taki sen gdzie poszedłem to szkolnej toalety ( obecnej szkoły ) i tam spotkałem kolesia z którym miałem parę "nieprzyjemności" m.in. przezwiska , obrazy , a czasem nawet i bójki. Sprawa jest o tyle dziwna , że on był moim "kumplem" z klasy ale z gimnazjum. A w śnie wyglądało to tak jakby chodził do tej samej szkoły co ja. Pobiliśmy się w toalecie i pobiłem go bezproblemowo. Potem poszedłem pod salę pewną i wszyscy mnie traktowali w tym śnie jakbym dowodził jakąś grupę co napada na innych uczniów. Z tym kolesiem z gimnazjum pogodziliśmy się już dawno i potem mieliśmy zdecydowanie lepszy kontakt , a dodatkowo nigdy nie przewodziłem żadną grupą , którą tłucze innych uczniów. Nie potrafię tego w ogóle zrozumieć. Proszę o pomoc , gdyż to nie daje mi spokoju.

Pozdrawiam - Kerth123
  • Create New...