Jump to content

Nie mogę znaleźc wyjścia z budynku!!!- proszę o interpretację


nikaeska

Recommended Posts

Witam,

 

bardzo często pojawia się w moich snach ten motyw, często nie jest on głównym wątkiem snu ale powtarza się na tyle często ze zaczełam się tym interesowac.

Bardzo często sni mi się po prostu ze wchodzę do jakiegos budynku ( dawna szkoła, dom koleżanki, mieszkanie babci, lub zupełnie inne nieznany mi budynek) i nie mogę odnaleź wyjścia z niego, gdy śni mi się jakieś znane mi miejsce ( szkoła, domy znajomych czy tez mój własny) tam gdzie powinno byc wyjscie po prostu go nie ma, latam wtedy po piętrach szukam i nie mogę wyjśc, czasem jest tak ze widze wyjście ale nie mogę przez niej przejść, albo drzwi są zamknięte albo są otwarte szeroko ale jakaś siła nie pozwala mi przez nie przejść.

Nie wiem czy jest to cos podobnego do próby wyjścia z labiryntu, ale jeśli ktoś pomoze mi zinterpretowac znaczenie tego często pojawiającego się motywu będe bardzo wdzięczna. Bo czy miałoby to oznaczac ze jestem jakas zagubiona i nie wiem dokąd zmierzam?

Link to comment
Share on other sites

nikaeska, według mnie sama właściwie sobie odpowiedziałas. JEsteś zagubiona, nie jesteś jeszcze do końca pewna czego oczekujesz od życia. Pogubiłaś się w swoich pragnieniach, celach zyciowych. Może też za dużo wzięłaś na swoją głowe i nie potrafisz sobie z tym poradzić nie potrafisz z tego wybrnąć.

Może to także symbolizować to że tak naprawde jesteś zamknięta na ludzi, nie możesz sie do konca przed nimi otwoorzyć, chociaz bardzo byś chciała. Mówi o tym motyw z tym że szukasz tego wyjścia i nie mozesz go znależć.

 

Jestem początkująca dlatego moja interpretacja może nie usatyswakcjonować Cie do konca ale starałam sie z całych sił.

 

Pozdrawiam Ciepło :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...