Skocz do zawartości

Kurcząca się droga beż wyjścia


hagind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś miałem straszny sen, śniło mi się, że byłem w szkole i jak wyszedłem na chwilę gdzieś na boisko szkolne, po czym wróciłem na lekcje po dzwonku kończącym przerwę, podeszła do mnie wychowawczyni i powiedziała mi, ze mam zadzwonić do jakiegoś centrum dziecka (w moim śnie była to jakaś policja dla nie pełnoletnich), a ja zamiast zadzwonić postanowiłem, że tam pójdę. wyszedłem z 2 znajomych, na początku szliśmy przez miasto, a potem weszliśmy do budynku, szliśmy w nim bardzo długo ciągle, były jakieś zakręty w końcu droga w górę i szliśmy krętymi schodami do góry. Po jakimś czasie kierowania się do przodu drogą, zauważyłem, że droga się zwęża ale szliśmy dalej w końcu zwężyła się tak, że ledwo się mieściłem na kolanach i prawie musiałem się kłaść wtedy zorientowałem się, że jest coś nie tak, podniosłem głowę do góry i okazało się, że on koćczyła się jeszcze gdzieś 10m na de mną i, że kurczy się coraz bardziej i dalej nie dojdziemy i trzeba wracać, po czym nagle spanikowałem bo zaczynało mi brakować snu, a droga powrotna była przed nami bardzo długa. Powolne wpadanie w histerię przerwał mi telefon komórkowy i się obudziłem. Prosił bym o interpretację tego snu, ponieważ w senniku nic nie znalazłem na ten temat. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dość prosta sprawa - strach przed wpakowaniem się w sytuacje (życiowe) bez wyjścia, z jednoczesnym poczuciem, że odkręcanie takich sytuacji, wiąże się z męczeniem się, jest żmudne, a po drodze jeszcze komplikacje. Patrząc na początek tego snu - sytuację z nauczycielką i jej poleceniem, może chodzić o lęk przed wpakowaniem się w sytuacje bez wyjścia, gdy powierzane jest Ci przez kogoś jakieś odpowiedzialne zadanie, na dodatek fakt że problemy powstały gdy sam wybrałeś sposób jego realizowania, może mówić o lęku przed podejmowaniem inicjatywy w sytuacjach gdy jest Ci powierzane coś odpowiedzialnego. No ale, strach ma wielkie oczy a sen to jego iluzje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...