Skocz do zawartości

kash737

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze stalam i patrzylam na mojego tate, i nagle ktos zadal mu bardzo silny cios w tyl glowy tak, ze upadl na ziemie, probowal sie podniesc, czulam sie w wielkim szoku. Nagle, zaczelismy uciekac, bo okazalo sie, ze to jakias wielka grupa na nam zrobic krzywde. Pamietam, ze wskoczylam do samochodu( ktos z mna jeszcze) i jechalam jak szalona, okazalo sie jednak, ze nie zdolamy uciec, bo przed nami bylo jakies bagno, na obrzezach widac bylo blotnisty brzeg, ogolnie panowal polmrok, lub byla juz noc.

 

Pozniej snilam o moim narzeczonym, stalismy dokladnie twarza w twarz, nagle pewiem mezczyzna wbil mu noz w brzuch i lekko go przekrecil, mialam uczucie, ze zrobil to z zazdrosci. Cala akcja dziala sie przy wielkim centrum handlowym, ktorego ten mezczyzna byl pracownikiem(rowniez jest w rzeczywistosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze stalam i patrzylam na mojego tate, i nagle ktos zadal mu bardzo silny cios w tyl glowy tak, ze upadl na ziemie, probowal sie podniesc, czulam sie w wielkim szoku. Nagle, zaczelismy uciekac, bo okazalo sie, ze to jakias wielka grupa na nam zrobic krzywde. Pamietam, ze wskoczylam do samochodu( ktos z mna jeszcze) i jechalam jak szalona, okazalo sie jednak, ze nie zdolamy uciec, bo przed nami bylo jakies bagno, na obrzezach widac bylo blotnisty brzeg, ogolnie panowal polmrok, lub byla juz noc.

 

Pozniej snilam o moim narzeczonym, stalismy dokladnie twarza w twarz, nagle pewiem mezczyzna wbil mu noz w brzuch i lekko go przekrecil, mialam uczucie, ze zrobil to z zazdrosci. Cala akcja dziala sie przy wielkim centrum handlowym, ktorego ten mezczyzna byl pracownikiem(rowniez jest w rzeczywistosci)

A jakie sa relacje Twoje z ojcem?

Czy oprocz narzeczonego masz jeszcze jakiegos bliskiego znajomego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze stalam i patrzylam na mojego tate, i nagle ktos zadal mu bardzo silny cios w tyl glowy tak, ze upadl na ziemie, probowal sie podniesc, czulam sie w wielkim szoku. Nagle, zaczelismy uciekac, bo okazalo sie, ze to jakias wielka grupa na nam zrobic krzywde. Pamietam, ze wskoczylam do samochodu( ktos z mna jeszcze) i jechalam jak szalona, okazalo sie jednak, ze nie zdolamy uciec, bo przed nami bylo jakies bagno, na obrzezach widac bylo blotnisty brzeg, ogolnie panowal polmrok, lub byla juz noc.

 

Pozniej snilam o moim narzeczonym, stalismy dokladnie twarza w twarz, nagle pewiem mezczyzna wbil mu noz w brzuch i lekko go przekrecil, mialam uczucie, ze zrobil to z zazdrosci. Cala akcja dziala sie przy wielkim centrum handlowym, ktorego ten mezczyzna byl pracownikiem(rowniez jest w rzeczywistosci)

A tak ogolnie-to w pierwszej czesci snu jestes zaskoczona tym,ze ojciec nagle ma problemy,ze cos sie z nim zlego dzieje(ktos atakuje go od tylu niespodziewanie-tak jakby ktos z jego otoczenia go oszukal,chcial mu narobic klopotow celowo),on upada-sam jest tym zaskoczony,Ty jestes w szoku)chcesz ojca po prostu uchronic przed czyms zlym(atakuje Was grupa ludzi-problemy),dlatego szybko wskakujecie do samochodu,Ty prowadzisz(Ty chcesz ta sprawe wziac w swoje rece),ale nie widzisz drogi ratunku,bo wszedzie otacza Was bagno(gdziekolwiek bys sie nie ruszyla i tak bys ugrzezla tam).Noc,polmrok swiadcza o tym,ze naprawde obawiasz sie o ojca,cos jest nie tak.

 

A drugi sen....hmm moze chcialabys,zeby Twoj narzeczony czul sie zazdrosny(centrum handlowe to ludzie wokol,z ktorymi moze Wy przebywacie albo moze ktorzy Was obserwuja,widza i chcialabys,zeby on przed nimi bardziej okazywal Ci uczucia)?stad taki sen?Albo moze Ty sie z kims spotykasz stad Twoje sumienie reaguje w ten sposob?Nie wiem,nie chce osadzac,dlatego zapytalam sie jakie sa miedzy Wami relacje.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...