Jump to content

dziwny sen...


anja1990

Recommended Posts

tej nocy śniło mi się że jechałam z moim tatą (który umarł) autobusem gdzieś do jakiejś miejscowości. gdy patrzyłam przez okno wszędzie było duzo śniegu! nagle autobus się zatrzymał i wysiadł z niego mój tata. gdy już tak sama jechałam nagle zauważyłam że do autobusu wchodzi konduktor i sprawdza bilety. byłam zakłopotana bo mój bilet zabral tata jak wysiadał i poszłam do kierowcy powiedzieć że mój tata zabrał mi bilet. i w tym momencie zauważyłam że na tylnich siedzeniach siedziała mama mjego chłopaka i się tej całej sytuacji przyglądała.

kiedy wracałam do domu tą samą drogą zauważyłam że mojego taty nie ma na przystanku gdzie wysiadał wcześniej... przestraszyłam się bo kierowca sie nie zatrzymał gdy chciałam wysiąść i go poszukać ... i w tej chwili sie obudziłam.

 

co może oznaczać ten sen? czy to może tęsknota za tatą?! a i jeszcze jedno... czego właśnie mama mojego chłopaka znalazła się w tym śnie?

proszę o interpretację i z góry dziękuje...

Link to comment
Share on other sites

W twoim życiu pojawiły się jakiś zmiany .

A Twoje odczucia są takie:

wiesz, że musisz przeczekać trudny okres, który może być trudny i niebezpieczny, ale będziesz musiała się z nimi zmierzyć i prawdopodobnie nie będzie łatwo i dobrze sobie z tego zdajesz sprawę. Wiesz też,że potem będziesz się cieszyć z udanych zmian, które ktoś lub sama sobie zaplanowałaś.

Być może rozmawiasz o planach,zamiarach z osobą, którą szczególnie lubisz aczkolwiek nie musi być to twoja przyjaciółka, ale ten ktoś pragnie byś spełniła ten cel i chce twojego szczęścia.

Dokładnie wiesz, czego chcesz i to widzisz oczami wyobraźni.

Tata, który występuje w Twoim śnie w taki właśnie sposób to przekaz o trudnościach, które prowadzą do celu .Nie możesz się poddawać.

 

Aha jeszcze dodam że boisz się że zostaniesz w tym wszystkim niezauważona i nie doceniona w swoich działaniach.

 

Moja rada -Pomódl się za tatę, najlepiej własnymi słowami.

 

To jest moje zdanie na temat twojego snu.

Pozdrawiam.

Edited by _Domi_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...