Skocz do zawartości

dziwny slub??


asiuska

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu....

Snilo mi sie, ze szlam do slubu ubrana jedynie w cienka biala podkoszulke(welonu tez chyba nie mialam) a od pasa w dol bylam naga. Idac zaslanialam sobie posladki, przede mna ktos szedl i zaslanial mnie od przodu, ale nie specjalnie..Bylo to dosc dziwne bo nie czulam wstydu, a nikt z osob obecnych w tym pomieszczeniu(nie byl to koscioltylko jakas sala), mimo nagosci, nie patrzyl na mnie w jakis dziwny sposob. Kiedy doszlam juz do 'oltarza' siadlam sobie na jakims drewnianym krzesle, a kobieta siedzaca przy biurku oznajmila mi, ze to juz czas. Wtedy ja wpadlam w panike, ze przeciez nie jestem jeszcze gotowa..zero makijazu, nieulozone wlosy, o stroju nie wspominajac..Przez caly ten czas towarzyszyl mi tata, ale mojego chlopaka tam nie bylo. Tata zabral mnie do samochodu i pojechalismy w jakies miejsce, w ktorym zaczelam sie przygotowywac.. trwalo to strasznie dlugo, a ja mialam poczucie, ze nie zdaze.. I tu chyba sen sie urwal albo ja po prostu reszty nie pamietam.

Chcialam dodac, ze kocham mojego chlopaka, planujemy sie pobrac..za rok, poltora roku.. Jednak miedzy nami nie zawsze bylo dobrze...Moj chlopak na poczatku zatail przede mna swoje uzaleznienie od hazardu i oszukiwal mnie przez dlugi czas (jestesmy razem 2,5 roku)..Rok temu po wielu probach w koncu to rzucil, jednak ja nadal mu nie ufam..staram sie o tym nie myslec...ale z tym zaufaniem to chyba juz nigdy nie bedzie do konca dobrze.. Mimo to chce za niego wyjsc i nie boje sie tego kroku. Moze moj sen ma jakis zwiazek z ta sytuacja...prosze pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie mało odkrywcze z mojej strony ale wydaje mi się, że to jest obrazowanie lęku, że z jednej strony nie jesteś gotowa na ten ślub, a z drugiej boisz się, że jesli nie pospieszysz się to coś ci ucieknie...Skoro chłopaka nie było w tym śnie, to to chyba pokazuje, że sama się z tym lękiem borykasz, tak jakby to nie był wasz wspólny problem.

 

A nagość być może oznacza tutaj coś co jest nie tak ale ty tego nie chcesz specjalnie dostrzec, a inni tego już w ogóle nie mogą dostrzec?

 

To tylko takie moje rozważania niepoparte żadnymi stereotypowymi znaczeniami przypisywanymi różnym symbolom w snach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle...moze moj chlopak po prostu mnie nie kocha... jest ze mna bo czuje sie przy mnie bezpiecznie, bo pomoglam mu wiele razy w jego gamblerskich problemch, bo zawsze mimo wszystko do niego wracalam...jego zachowanie jednak wogole nie wskazuje na to zeby mnie nie kochal, wrecz przeciwnie...nasi znajomi rowniez twierdza, ze tak jest...moi rodzice sa innego zdania..

Czesto snia mi sie tez koty...male, duze, kotka karmiaca male itp...kot i pies razem.. wiem, ze kot oznacza falsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu....

Snilo mi sie, ze szlam do slubu ubrana jedynie w cienka biala podkoszulke(welonu tez chyba nie mialam) a od pasa w dol bylam naga.

Idac zaslanialam sobie posladki, przede mna ktos szedl i zaslanial mnie od przodu, ale nie specjalnie..Bylo to dosc dziwne bo nie czulam wstydu, a nikt z osob obecnych w tym pomieszczeniu(nie byl to koscioltylko jakas sala), mimo nagosci, nie patrzyl na mnie w jakis dziwny sposob.

 

Uwazam,ze sen pokazuje Twoje obawy co do samego slubu-nie mialas kompletnego stroju jak panna mloda,zakrywalas sie kwalkiem materialu(bo jak nazwac podkoszulek w porownaniu do pieknej sukni slubnej?)tak jakbys swiadomie sie tego wyzbyla(wiedzialas dobrze,ze to jest ten najwazniejszy moment)i bylas jeszcze pol naga-nagosc to pokazanie prawdziwego ja,czystosc,zero klamstw.To jakby takie Twoje 2 polowki-od pasa w gore chcialas sie schowac,ukryc,zeby nic nie bylo widac(moze chodzilo o ta opisana sytuacje z narzeczonym),a od pasa w dol-pokazac jaka jestes dobra,bezkazitelna,pokazalas swoje drugie lepsze "ja".Nikt nie przejmowal sie Twoim strojem,bo pewnie Twoja rodzina i najblizszi dobrze wiedza o Twojej i Twojego mezczyzny relacjach,jego uzaleznieniu.Dlatego nie czulas wstydu.

Kiedy doszlam juz do 'oltarza' siadlam sobie na jakims drewnianym krzesle, a kobieta siedzaca przy biurku oznajmila mi, ze to juz czas.

Sen pokazuje,ze dobrze wiesz,ze zbliza sie dzien podjecia waznej decyzji co do slubu(dla mnie to drewniane krzeslo to jakby dzien sadu,przesluchania),kobieta przy biurku to moze byc Twoja dusza-to ona powiedziala Ci,ze to juz czas-czas podjac dezycje co chcesz tak naprawde dalej zrobic-czy wyjsc za tego mezczyzne za maz.

Wtedy ja wpadlam w panike, ze przeciez nie jestem jeszcze gotowa..zero makijazu, nieulozone wlosy, o stroju nie wspominajac..Przez caly ten czas towarzyszyl mi tata, ale mojego chlopaka tam nie bylo. Tata zabral mnie do samochodu i pojechalismy w jakies miejsce, w ktorym zaczelam sie przygotowywac.. trwalo to strasznie dlugo, a ja mialam poczucie, ze nie zdaze.. I tu chyba sen sie urwal albo ja po prostu reszty nie pamietam.

 

 

Rozmowa z Twoim drugim ja uswiadomila Ci,ze to nie jest jeszcze ten czas,bo jestes totalnie na to nieprzygotowana.Chlopaka we snie nie bylo-to tez wazna wskazowka-wskazuje to na to,ze nie mozesz na niego liczyc.Twoj ojciec jest tutaj dla Ciebie otucha-on Ci pomoze przejsc przez to wszystko albo tez dalej symbolicznie patrzac-to jest jakby postac Twojego mezczyzny tzn to,czego w nim nie widzisz a chcialabys.Czekasz az Twoj chlopak sie zmieni,az bedziesz mogla mu znow w 100%zaufac,ale sama nie wiesz czy bedziesz potrafila znow,w koncu we snie Twoje przygotowania do slubu trwaly tak dlugo...

Chcialam dodac, ze kocham mojego chlopaka, planujemy sie pobrac..za rok, poltora roku.. Jednak miedzy nami nie zawsze bylo dobrze...Moj chlopak na poczatku zatail przede mna swoje uzaleznienie od hazardu i oszukiwal mnie przez dlugi czas (jestesmy razem 2,5 roku)..Rok temu po wielu probach w koncu to rzucil, jednak ja nadal mu nie ufam..staram sie o tym nie myslec...ale z tym zaufaniem to chyba juz nigdy nie bedzie do konca dobrze.. Mimo to chce za niego wyjsc i nie boje sie tego kroku. Moze moj sen ma jakis zwiazek z ta sytuacja...prosze pomozcie

 

 

Twoj sen ma jak najbardziej zwiazek z ta sytuacja,przemysl dobrze czego chcesz od zycia i czego oczekujesz od partnera.Wiem,ze zadna milosc nie jest idealna,ale czesto sny sa odzwierciedleniem tego,co w nas gleboko siedzi...i czesto sa wazna wskazowka.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o interpretacje snu:

 

snilo mi sie ze dostalam obraczke od mojego chlopaka, obraczke slubna. Bylismy malzenstwem, lecz slub odbyl sie wczesniej juz, a obraczke dostalam dopiero pozniej. Wszyskim pokazywalam ja, cieszylam sie. Lecz tak naprawde w rzeczywistosci poza snem to wlasnie sie rozstalismy........

 

 

 

co to oznacza???????

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sennikkk, taki sen wskazuje na to, że główną przyczyną Waszego rozstania była niezgodność charakterów. Poza tym tego typu sny wskazują na tęsknotę za miłością - ze względu na niedawne rozstanie brakuje Ci czegoś.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...