Skocz do zawartości

Podryw, trzymanie za rękę


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że poszłam na spotkanie z takim jednym chłopakiem ode mnie z szkoły (z klasy wojskowej, znam go tylko z widzenia) i z jakimś jeszcze chyba jego kolegą, z którym rozmawialiśmy, on się śmiał itp. Byliśmy w jakimś miejscu, lokalu, czy może raczej w jego mieszkaniu, nie wiem. Ale słyszałam gwar ludzi jak w barze, a my siedzieliśmy przy stoliku. Byłam w jakiejś za dużej bluzie. Była ona albo w szaro-niebieskie paski albo w paski szaro-brązowe, nie pamiętam dokładnie, ale raczej ta pierwsza opcja. Strasznie mi się ten chłopak (z mojej szkoły) we śnie podobał. Siedział on naprzeciwko mnie, chciałam go złapać za rękę, ale trochę się bałam, czy wstydziłam. Ukrywając twarz, a nawet kładąc się na stole wyciągnęłam rękę i złapałam go delikatnie dwoma palcami (wskazującym i środkowym) chyba lewej ręki za jego dłoń, bodajże prawą. No i trochę się tak wstydziłam, jako, że bluza którą miałam na sobie była za duża, podawałam mu czasem rękę przez bluzę.

 

Później wyszliśmy z tego miejsca, byliśmy na moim osiedlu. On poszedł do domu, a ja dalej szłam z tym jego kolegą. Spotkałam mojego chłopaka (który we śnie dalej nim był) i pytał się on mnie co robiłam, gdzie byłam, że nie mogłam się wcześniej spotkać (ale tak pytał się z wyrzutem, coś w tym stylu). A ja jako wymyślałam jakieś wymówki i tłumaczenia, przecież nie mogłam powiedzieć, że spotkałam się z tamtym chłopakiem.

 

No i to wszystko. Co jeszcze pamiętam, to że tamten chłopak, którego trzymałam za rękę był taki delikatny.. Może właśnie ten sen wyraża jakieś pragnienie za delikatnością, zrozumieniem? Bo właśnie taką postawę ten chłopak przyjmował. Trzymał mnie za dłoń bez żadnego słowa i było it ak wyjątkowo i miło.

 

Proszę o interpretację tego snu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

I wanna hold your hand ! - jak śpiewali The Beatless. (dla mnie przebój, dobry jest też w wykonaniu zespołu Across the uniwerse, na youtubie ;))

 

Ubranie, za duża bluza - to jak Ciebie widzą, może starasz się dopasować w coś do czego nie do końca pasujesz (jak ta bluza). Może chodzi o relacje z kimś w którą chcesz się "ubrać" (ale ona będzie za luźna, da się ją "nosić" lecz to mało wygodne).

 

Paski (szaro-niebieskie) jako przeplatanie - raz będzie tak, a raz tak (jak śpiewała ta kobietka, Katie Perry - you are yes, and then no, hot and then cold coś tam coś tam ;)w tej relacji.

 

Palec wskazujący i środkowy (jeden służy do pokazywania i zwracania uwagi a środkowy to może być "gest-którego-nie-używam") wiesz o co chodzi. Nie było palca tego na którym nosi się obrączkę więc aż tak nie będzie ;D

 

Lewa to intuicja, kobiecość, prawa to logika, i męskość (symbolicznie).

Może i o delikatność chodziło. Może wolałabyś więcej delikatności w związku. Zawsze można sobie kupić żółwia. To takie delikatne stworzenia ;D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak muzycznie widzę he :D Jak już to od żółwia wolałabym kota albo psa :) Kot jest najbardziej podobny do mnie, a z kolei piesek jest czasem lepszym towarzyszem, przyjacielem niż ludzie :)

 

Hmmm, czyli może coś mi dobrze świtało, że chodziło o tą delikatność :)

Dziękuję za interpretację :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Pozdrawiam gorąco! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...