Skocz do zawartości

tornado, trąby powietrzne


september1974

Rekomendowane odpowiedzi

byłam na zewnatrz kiedy zobaczyłam pierwszą trabe powietrzna, ktos mi towarzyszył , zaczelismy szybciej isc w przeciwnym kierunku. zorientowalam sie ze musze wrocic ( prawdopodobnie po kogos) zobaczyłam wiecej trąb,wszystkie były blisko siebie . wiedzialam, że choć wyglada to złowieszczo mam jeszcze troche czasu , i ruszyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
byłam na zewnatrz kiedy zobaczyłam pierwszą trabe powietrzna, ktos mi towarzyszył , zaczelismy szybciej isc w przeciwnym kierunku. zorientowalam sie ze musze wrocic ( prawdopodobnie po kogos) zobaczyłam wiecej trąb,wszystkie były blisko siebie . wiedzialam, że choć wyglada to złowieszczo mam jeszcze troche czasu , i ruszyłam...

 

Trąba to jakby gwałtowne zawirowania życiowe, która powoduje zamęt, okres niepokoju. Ta trudna sytuacja będzie dotyczyła również inne osoby. Postanowisz ominąć to z daleka, będziecz chciała trochę upożądkować syt. pokonanie problemów, ale okaże się że jest bardziej skomplikowana niż na początku.

 

Trąba może symbolizować nie tylko jakieś sytuacje ale też osobę, która chce zaszkodzić i sprytnie zaciera ślady (ta prawdziwa nie tylko dachy zrywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...