Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Moc - ciężkie, fizyczne, intensywne, coś w ogrodzie - altankę budowałaś? alejkę wybrukowałaś, może zrobiłaś sobie oczko wodne, posadziłaś drzewa... Albo czyszczenie rynien z liści.

 

Wielkie brawa!!!

Zrobiono mi drogę i dojazd do domu. Twoja kolej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 PUCHARÓW - masz chandrę, jestes przemęczona. Relaksujesz sie dziś w domu, rozmawiasz z nami przed komputerem i DELEKTUJESZ SIE LAMPKĄ WINA;)

 

trochę zmęczona po intensywnym dniu ;) relaksuję się i rozmawiam z mamą na skypie :) wygrywasz, bo byłaś najbliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villandra i Lee_Loo w Waszych wypowiedziach jest motyw z mojego obrazu. Obraz przedstawia dzikie, biegnące konie. Dokładnie jest to grafika, a narysowane na niej konie, są na skraju abstrakcji, biednąc ich kopyta, grzywy, głowy przeplatają się tworząc dynamiczną kompozycję. Zawsze gdy patrzę na ten obraz uruchamiam wyobraźnie i próbuje się ich doliczyć. Jest w kolorach czarnobiałych.

Pałeczkę przekazuję Villandrze, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Super :)

 

Dziś popołudniu gdzieś pojechałam z mężem - gdzie?

 

Koło Fortuny (ale odpowiedź, nie ma co :lol:)

 

Wyjazd był spontaniczny, nieplanowany, mogło to być wyjście do kina..lub na rower..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na wszystkie karty które wyciągneliście (Gwiazda, Wisielec, Koło fortuny, mi wyszła Śmierć) teraz dociągnełam Papieża, z przełożenia 7 buław i stwierdzam, ze

byłaś w kościele - Śmierć bardzo duża przestrzeń, Papież i 7 buław tam spotkasz księdza, Wisielec to Jezus na krzyżu inaczej ołtarz, od tego wizerunku bije swiatło czyli Gwiazda, Koło fortuny to droga krzyzowa na ścianach kościoła. Smierc wokół kościoła może być cmentarz lub w samym kościele mogą byc płyty nagrobne. Ach, czuje się jak detektyw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Pucharów - do kogoś, kogo kochacie, rodzice, dziadkowie.

 

Dokładnie, byliśmy u moich rodziców na obiedzie, było moje rodzeństwo i babcia, która też tam mieszka. :_oklasky: Zadajesz.

 

Grahanka z tym kościołem to wyszło tło, bo mama z siostrami poszły w międzyczasie do kościoła a ja z mężem i tatą czekałam na nich. :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurka wodna, ciekawe, wcześniej wyciągnęłam z kart netowych Kochanków, teraz pociągnęłam w domu ze swoich i też wyszło mi 3 kieliczy - kierując się obrazem z mojej karty może to w takim razie: fotograf, kucharz, menadżer, dziennikarz lub pisarz

 

bez kart - prawnik, urzędnik?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurka wodna, ciekawe, wcześniej wyciągnęłam z kart netowych Kochanków, teraz pociągnęłam w domu ze swoich i też wyszło mi 3 kieliczy - kierując się obrazem z mojej karty może to w takim razie: fotograf, kucharz, menadżer, dziennikarz lub pisarz

 

bez kart - prawnik, urzędnik?

 

Bez kart Ci świetnie poszło :) Prawnik. Zadaj zagadkę, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Gdzie Diabeł - w miejsce zakazane, tzn.urwałaś się z pracy po papierosy,na pytanie po co dociagnełam 9 mieczy - bo Cię głowa bolała,źle się czułas, bylaś zdenerwowana, trzeba było rozładowac nerwy/niepokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarzowa – knajpka z jedzonkiem lub miejsce dot. dzieci np przedszkole, może to byc też kosmetyczka albo fryzjer

nie, nic z tych rzeczy choć Cesarzowa w pewnym zakresie pokazuje cel

 

Gdzie Diabeł - w miejsce zakazane, tzn.urwałaś się z pracy po papierosy,na pytanie po co dociagnełam 9 mieczy - bo Cię głowa bolała,źle się czułas, bylaś zdenerwowana, trzeba było rozładowac nerwy/niepokój

też nie, ale faktycznie wczoraj w pracy bardzo źle się czułam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie - hierofant, po co - 7 denarów, a więc coś z pieniędzmi, z jakimś starszym panem miałaś spotkanie, może byłaś u księdza załatwić jakieś formalności związane z jakimś wydarzeniem typu chrzciny - zapłacić np., mogłaś wstąpić na chwilę do kościoła, albo coś z zaduszkami załatwiałaś. Ale mówisz, że cesarzowa pokazuje cel i jest to urząd.. Hm..to nie wiem czy idę w dobrą stronę w takim razie. Ewentualnie poczta - bo ta siódemka denarów może wskazywać, że dokonywałaś opłat.

Edytowane przez Lee_Loo
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie - hierofant, po co - 7 denarów, a więc coś z pieniędzmi, z jakimś starszym panem miałaś spotkanie, może byłaś u księdza załatwić jakieś formalności związane z jakimś wydarzeniem typu chrzciny - zapłacić np., mogłaś wstąpić na chwilę do kościoła, albo coś z zaduszkami załatwiałaś. Ale mówisz, że cesarzowa pokazuje cel i jest to urząd.. Hm..to nie wiem czy idę w dobrą stronę w takim razie. Ewentualnie poczta - bo ta siódemka denarów może wskazywać, że dokonywałaś opłat.

tak byłam na poczcie, wysyłałam przesyłki z kosmetykami :)

Brawo :) Twoja kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan.

Myślę, że to była książka (jakiś poradnik?). Może ma ona związek z tarotem, a może to i nowa talia. W każdym razie coś, co masz nadzieję, że pomoże Ci osiągnąć mistrzostwo w jakiejś dziedzinie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan.

Myślę, że to była książka (jakiś poradnik?). Może ma ona związek z tarotem, a może to i nowa talia. W każdym razie coś, co masz nadzieję, że pomoże Ci osiągnąć mistrzostwo w jakiejś dziedzinie.

 

Perfekcyjna odpowiedź! Książka+talia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku!!! :)

 

Gdzie byłam w ostatni poniedziałek o 20?

 

As buław - gdzie byłaś, a co tam robiłaś - 7 kielichów, to może być w takim razie kino, albo wernisaż, lub spotkanie z przyjaciółmi impreza alkohol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce - sprawia Ci to dużo radości, bawisz sie jak dziecko. Skakałaś na skakance, jeździłaś na rowerze lub hulajnodze - teraz w modzie. Cwiczenie to rozgrzewa Cie, skaczesz wysoko, to może tez byc trampolina, ona w ogole nie meczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce - sprawia Ci to dużo radości, bawisz sie jak dziecko. Skakałaś na skakance, jeździłaś na rowerze lub hulajnodze - teraz w modzie. Cwiczenie to rozgrzewa Cie, skaczesz wysoko, to może tez byc trampolina, ona w ogole nie meczy ;)

 

Nie. Może podpowiem, że uczyłam się jakiegoś sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce może wskazywać jeszcze na taniec, sport na świeżym powietrzu, szkoła;

ktos miał asa buław - skoki, początki działań;

ktoś inny ósemka monet - jestes pilna i systematyczna;

ktoś tam królowe buław - ona może być pilotem, lotnikiem, sport rozważny a zarazem szalony;

słońce = as buław

PS Wątpie abys w nocy skakała na bandżi lub jakiej paralotni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki działań się zgadzają, reszta nie. Ktoś miał na początku 7 kielichy, karta marzeń (prawda?), i ja właśnie wtedy spełniłam swoje marzenie w tym miejscu :) Dla wielu ludzi banalne, dla mnie to było mega trudne (zanim stało się łatwe;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc - spełniasz swoje marzenie, będzie to tylko i wyłącznie pod Twój gust, bardzo kobieco, artystycznie. Prace moga dotyczyc sypialni, łózka np fresk nad zagłowkiem lub fototapeta z morskim pejzażem ;-), łazienki np nowa wanna na lwich nóżkach ;), wymiany okien w domu, nowego oswietlenia - oswietlenie punktowe, oświetlenie bardzo nastrojowe takie jak gwiazdki na mojej karcie lub lampa kula.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Dzień 1 Listopada oprócz tego, że jest świętem jest mi szczególnie bliski. Dlaczego?

 

2 Denary - podjęłaś jakąś działalność, pracę, rozpoczęłaś współpracę. Poznałaś kogoś, z kim budujesz przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pałki - partnerstwo, jest to rocznica poznania lub pierwszej randki dla Ciebie i Twojej drugiej połówki :)

 

9 buław - to początek Twojego urlopu.

 

2 Denary - podjęłaś jakąś działalność, pracę, rozpoczęłaś współpracę. Poznałaś kogoś, z kim budujesz przyszłość.

niee, to nic z tych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz...

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

 

Moje pytanie: co wczoraj robiłam?

 

Spędzałaś czas z kuzynem/kuzynką, osobą młodszą od siebie.

Paź kielichów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wczoraj dużo rzeczy robiłaś. Bardzo ogólne pytanie, a tylko jedna karta.

Ósemka mieczy:

1. Wydarzyło się cos ważnego podczas podróży lub w miejscu takim jak dworzec, port, lotnisko, skrzyżowanie. To był zbieg okoliczności.

2. Ktoś pokrzyzował Ci plany i musiałaś zostac w domu, tego dnia pisałaś coś albo czytałaś, opiekowałaś się chorym człowiekiem, który nie mogł się ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...