Skocz do zawartości

Węże, Zaskrońce, Szepty w Nocy !!!


Sławek Wilczyński

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy nie mogłem zasnąć, a gdy byłem tego bliski słyszałem jakieś szepty, potem jakby ******ący zeszyt, jakby ktoś chodził po pokoju, a śniły mi się węże oraz zaskrońce!!! Pomóżcie bo w nocy jak nigdy zlękłem sie i to na poważnie możliwe że to był nawet paraliż ale nie jestem pewien bo za bardzo sie bałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o interpretacje snu.

 

To bylo cos w stylu polswiadomego snu i powrotu do ciala gdzie mozg zareagowal w "nieodpowiednim" momencie, za wczesnie sie "obudzil" lub nie zasnal stad wrazenie paralizu przez to i stachu - zapamietal paraliz, nic strasznego, zdarza sie :).

Kazdy z nas co noc przechodzi przez paraliz ciala (inaczej byloby za duzo lunatykow :) ).

 

Weze byly tylko zla interpretacja strachu i czegos nie zrozumialego dla Tw umyslu.

Wiadomo ze nasz mozg jest przystosowany do funkcjonowania tylko w fizycznej rzeczywistosci, wiec gdy wychodzimy z siebie i doswiadczamu czegos innego, przerasta to czesto jego pojecie, zwlaszcza gdy nie poszerzamy wlasnej swiadomosci w niektorych tematykach.

 

Temat jest dlugi i szeroki, radze sie skontaktowac ze specjalistami w tematyce OBE lub LD.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zasypiania występują dość często tak zwane omamy hipnagogiczne. Jeśli cię to pocieszy to mnie kiedyś poderwało w nocy męskie, głośne beknięcie - dochodzące z pod poduszki. Słyszałam też odkręcony kran i szczura drapiącego boazerię (gdzie nie było boazerii). Moim zdaniem to właśnie miałeś, nie paraliż. Wpadałeś w sen i zacząłeś śnić, zanim zasnąłeś do końca.

 

A co do węży zgadzam się z przedmówcą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...