Jump to content

Węże, Zaskrońce, Szepty w Nocy !!!

Sławek Wilczyński
 Share

Recommended Posts

W nocy nie mogłem zasnąć, a gdy byłem tego bliski słyszałem jakieś szepty, potem jakby ******ący zeszyt, jakby ktoś chodził po pokoju, a śniły mi się węże oraz zaskrońce!!! Pomóżcie bo w nocy jak nigdy zlękłem sie i to na poważnie możliwe że to był nawet paraliż ale nie jestem pewien bo za bardzo sie bałem

Tutaj nie chodzi o interpretacje snu.

To bylo cos w stylu polswiadomego snu i powrotu do ciala gdzie mozg zareagowal w "nieodpowiednim" momencie, za wczesnie sie "obudzil" lub nie zasnal stad wrazenie paralizu przez to i stachu - zapamietal paraliz, nic strasznego, zdarza sie :).

Kazdy z nas co noc przechodzi przez paraliz ciala (inaczej byloby za duzo lunatykow :) ).

Weze byly tylko zla interpretacja strachu i czegos nie zrozumialego dla Tw umyslu.

Wiadomo ze nasz mozg jest przystosowany do funkcjonowania tylko w fizycznej rzeczywistosci, wiec gdy wychodzimy z siebie i doswiadczamu czegos innego, przerasta to czesto jego pojecie, zwlaszcza gdy nie poszerzamy wlasnej swiadomosci w niektorych tematykach.

Temat jest dlugi i szeroki, radze sie skontaktowac ze specjalistami w tematyce OBE lub LD.

Pozdrawiam serdecznie.

Podczas zasypiania występują dość często tak zwane omamy hipnagogiczne. Jeśli cię to pocieszy to mnie kiedyś poderwało w nocy męskie, głośne beknięcie - dochodzące z pod poduszki. Słyszałam też odkręcony kran i szczura drapiącego boazerię (gdzie nie było boazerii). Moim zdaniem to właśnie miałeś, nie paraliż. Wpadałeś w sen i zacząłeś śnić, zanim zasnąłeś do końca.

A co do węży zgadzam się z przedmówcą. :)