Skocz do zawartości

Pośba o interpretację snu, skok, upadek, podnoszenie, stawianie na ziemi, gorset


julie1011

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jest to mój pierwszy post, a zarazem pierwsza prośba o zinterpretowanie snu. Byłabym wdzięczna za pomoc.

 

Opiszę go.

 

Nagle znalazłam się na hali gimnastycznej wraz z całym moim rocznikiem. Wszyscy mieli coś w podobie do gorsetu na sobie, nawet ja. Była rozstawiona siatka do piłki siatkowej. Nauczycielem był jakiś bardzo stary facet, gruby,potężny ale nie od razu jakiś przerośnięty, zwykły człowiek. Nigdy nie miałam takiego nauczyciela. Stałam wraz z grupką chłopaków i słuchałam nauczyciela. Nagle pewien kolega ( nazwę go M ) zaczął mnie podnosić. M ręce miał na mojej talii i po prostu podnosił mnie i chwilę później stawiał na ziemi, i tak cały czas. ( W realnym świecie jesteśmy zwykłymi znajomymi i praktycznie nie rozmawiamy, a jeśli już to w jakiejś większej grupce. ) Dowiedziałam się że chciał sprawdzić czy jestem ciężka, nadal mnie podnosił i stawiał na ziemi. Przede mną stał inny kolega ( nazwę go P, mamy o wiele lepszy kontakt niż ja i M, często razem rozmawiamy, możemy przeglądać nawzajem swoje telefony, ale nie dzielimy się sekretami, zwykłe koleżeństwo ), więc złapałam się P który stał przede mną bo nie chciałam żeby M mnie podnosił. W końcu wygrałam i tak się jakoś złożyło że nauczycielka ( w realnym świecie nie może na mnie patrzeć, a nawet odwraca głowę oraz krzywi się gdy ze mną rozmawia ) rozdawała kromki białego chleba. Musiałam skoczyć żeby wygrać tę kromkę. Biegłam i nie mogłam się zdecydować gdzie skoczyć ( trochę jak slalom to wyglądało ) i gdy już skoczyłam to skoczyłam ponad siatkę, i miałam ją przeskoczyć jednak w ostatniej chwili upadłam po tej samej stronie z której wystartowałam. Wygrałam kromkę białego chleba. Gdy go jadłam bardzo bardzo kruszyłam.

 

I to tyle.

 

Z góry wam dziękuję. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie. Tak ok 3 godzin tygodniowo się ruszam + czasami jeżdżę rowerem 8km. Zdarza się że 5 razy w tygodniu a czasami wcale. Różnie bywa. Mało. Więc, nie mogę powiedzieć że uprawiam sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakieś marzenia (obrane cele życiowe), zastanów się jeszcze raz nad nimi czy dobrze wybrałaś. Jeżeli nie, czas zacząć rozmyślać.

Twój sen jest zapowiedzią dużych osiągnięć i rozgłosu.

 

Jeżeli przechodzisz obecnie przez etap w życiu gdzie chcesz "przejść sama siebie" w realizacji swoich ambicji, to to popłaci.

 

Sukcesów życzę i z góry gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...