Jump to content

Kot, Bójka, Pijana osoba, Była kobieta, Samurajowie, Czerwona chusta, Choinka, Lato


Archon

Recommended Posts

Witam.

Sen rozpoczął się "pobudką" w mym pokoju, zbudził mnie kot przebiegający po moim ciele, zeskoczył on z łóżka i popatrzył na mnie, kiedy zapaliłem światło, zwierzaka już nie było. Kiedy wyszedłem z pokoju znalazłem się w starej wiosce w stylu chińskim, wioska była położona między górami a przecinął ją strumyk, było lato. Podbiegł do mnie mój mistrz i powiedział mi że stoczę dziś walkę na śmierć i życie, mistrz miał przy sobie czarną flagę i czarną płachtę(by przykryć jednego z pokonanych). Udaliśmy się w strone areny walki, umieszczona była w sklepie rybnym. Musieliśmy przełożyć walkę o jeden dzień, sklep rybny był pełny towaru i nie udało się utworzyć areny. Wychodząc ze sklepu zauważyłem 2 samurajów zjeżdzających na tyrolce. Po dojechaniu wyciągneli oni samurajskie miecze, spojrzeli mi w twarz i krzykneli "uratujemy cię panie", wbiegli do sklepu. Kiedy z niego wyszli byli smutni ponieważ moja walka miała odbyć się jutro i nie ma kogo ratować dziś, odeszli.

 

Kolejny dzień rozpoczął się tym że poszedłem do domku byłej dziewczyny(teraz przyjaciółki) mając czerwoną chustę w ręku. Po otworzeniu drzwi widziałem ją na skraju łóżka smutną, za swymi plecami miała nowego chłopaka(twarzy nie widziałem), odszedłem bez słowa. Udałem się na arenę która była tak jakby małym betonowym amfiteatrem(ze sklepu ktoś usunął dach i cały towar). Cały czas towarzyszył mi mistrz z czarną płachtą i flagą. Ujrzałem swego przeciwnika który trzymał w ręce wino i próbował się nim upić, bał się walki. Rozmawiałem z nim o życiu i dobiciu do pewnego stopnia życia i osiągnięciu czegoś. Po tej rozmowie zmierzałem na swe miejsce na arenie by usiąść, przeszkodziła mi choinka(ubrana w ozodby) która pokaleczyła moje plecy. Gdy usiadłem obok mnie pojawiła się osoba która była moją przyjaciółka i pocieszała mnie przed walką. Wtedy na teren areny weszła moja była z chłopakiem, nie mogłem rozponać twarzy ponieważ co chwile się zmieniała na inną. Przyjaciółka machnięciem ręki odegnała tego chłopaka, on wyszedł z areny. Moja była usiadła mi na kolanach, była pijana, mówiła zwykłe coddzienne rzeczy lecz było słychać zmartwieniem,strach w jej głosie, obawiała się mojej walki. Wtedy wyciągnąłem z kieszeni czerwoną chustę i jak mi sen powiedział, był to bardzo ważny przedmiot, prezent od niej kiedy dawno temu byliśmy razem(w normalnym świecie nigdy nie było takiej chusty), przytuliła mnie. Sen zakończył się kiedy odsunąłem ją z kolan i wstałem gotowy do walki.

Link to comment
Share on other sites

hej! Bardzo ciekawy sen - szczególnie interesująca jest to, że ciągle jest mowa o walce, a w ogóle do niej nie dochodzi. Chodzi raczej o to, że Ty na ten moment w życiu na jakimś poziomie potrzebujesz też pomocy, wsparcia innych ludzi, raczej niż (albo zanim) samemu zaczniesz walczyć. I wydaje mi się, że może tu chodzić o jakieś trudne sytuacje związane z przeszłością w Twojej rodzinie, w której się wychowałeś. Ok - jesteś też po części w życiu tym samurajem, i to jest super, to się bardzo często przydaje, ale akurat nie w przypadku tej obecnej sytuacji - tu potrzebna będzie najpewniej i samurajska walka wprost, i korzystanie z wsparcia, i robienie "kocich uników". Ciekawe co z tego pasuje do Twojej obecnej sytuacji?

 

A, napisz też co Ci się kojarzy z czerwoną chustką.

Link to comment
Share on other sites

Tak tu jest trochę racji i byłbym w stanie przypisać to do mego życia, które obecnie się toczy.

 

A, napisz też co Ci się kojarzy z czerwoną chustką.

 

Pierwsze co wpadło mi do głowy i to przez kolor to: Namiętne uczucie i miłość. Potem przyszło zasłanianie oczu chustą, pewien rodzaj zaufania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...