Jump to content

greenheels
 Share

Recommended Posts

Ostatnio sniło mi się, że z moim chłopakiem szliśmy na urodziny dziecka jakichś znajomych, które ubóstwiałam, prezent, który daliśmy bardzo nie spodobał się rodzicom, więc w kłótni wyszliśmy od nich. Gdy byliśmy na zewnątrz minęło nas kilka wozów wojskowych i z jednego wyskoczyli amerykańscy żołnierze, i jeden kucnął za nami i strzelał z karabinu, który oparł o moją nogę(siedziałam na kolanach mojego chłopaka, który jest na wózku). Po czym powiedział, żebym się nie bała, bo on nie chce nam nic zrobić, i że teraz możemy uciekać, więc uciekliśmy do jakiejś grupy harcerzy i z nimi do lasu. Nagle wokół nas zgromadziło się kilku starszych mężczyzn i zaczęło mówić, że to już czas, i mój chłopak pocałował mnie i powiedział, że mnie kocha i tu się mną zaopiekują i odjechał. Okazało się, że miał być jakimś kamikaze, bo chłopaka na wózku nikt nie podejrzewa i dzieki temu mieliśmy wygrać i zakończyć wojne. Ja chciałam go dogonić i zatrzymać, ale nie dałam rady i błądziłam między ludźmi w tym lesie łudząc się, że to nie dzieje się na prawdę, bo on nie zostawiłby mnie samej i szukałam jego, żeby mu powiedzieć, że go oszukali i wcale się mną nie zajmują i jestem sama, bo nikogo z mojej rodziny tez nie ma i byłam przerażona i na niego wściekła, że jest takim egoistą i mnie samą zostawił i to ja będę cierpieć bez niego, bo bez niego nie dam sobie rady itd.

Bardzo proszę o interpretację :prosi:

Jakieś Wasze starania nie spotykają się z akceptacją. Chcecie ucieszyć dziecko, ale podlega ono rodzicom, którzy mają dużo do powiedzenia.

Wojna czyli czas niespokojny. Może mieć swoje źródło w lękach jakimi wielu obecnie żyje, jak również może odzwierciedlać inny konflikt toczący się wokół Was. Może niepełnosprawność twojego chłopaka wywołuje jakieś problemy w twojej rodzinie i otoczeniu. Kiedy on się poświęci, zginie wojna ma się zakończyć. Może sen obrazuje rozmyślanie nad uwolnieniem Cię od ciężaru bycia z osobą na wózku.